ברוכים הבאים לצ’רנוביל: S.T.A.L.K.E.R. 2 יגיע ל-Xbox ול-PC באפריל 2022

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl (תמונה: Microsoft) S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl (תמונה: Microsoft)

אחרי שנים רבות של המתנה, מעריצי סדרת המשחקים S.T.A.L.K.E.R יכולים להיות מאושרים – הפעם הוא באמת מגיע. אחרי מספר כותרי המשך שיצאו למשחק האימה הפופולרי במהלך סוף שנות ה-2000, המשחק משנה קידומת רשמית ויקרא S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.

מפתחת המשחק האוקראינית GSC Game World, הכריזה אתמול (א’, 13.6) במהלך האירוע של מיקרוסופט במסגרת כנס הגיימינג E3 2021 על תאריך שחרור למשחק עבור Xbox Series X/S ולמחשב האישי ב-28 באפריל 2022. לא ממש מעבר לפינה, אמנם נראה שלפחות הפעם הוא ישוחרר באמת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

יחד עם השם החדש ותאריך השחרור, נחשף גם וידאו משחקיות (Gameplay) שבהחלט משדר את אותם הוייבים של המשחקים מסוף שנות ה-2000′ אז המשחק זכה לפרסום רב בזכות היותו FPS מפחיד ומטריד, ואודה שבצעירותי הוא הצליח לאתגר את העצבים שלי היטב.

לפי הוידאו, נראה שכעת יהיה דור חדש של שחקנים שיוכלו ליהנות מהאווירה האפלולית שלו והגרפיקה הנפלאה. ניתן לראות במהלך הוידאו מגוון נשקים בהם ניתן לעשות שימוש במהלך המשחק, מונה גייגר למדידת קרינה וכמה סצינות אקשן וקטעי מעבר.

המשחק S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl יושק בלעדית ל-Xbox Series X/S ולמחשב האישי (PC), עם רזולוציית 4K ותמיכה ב-Ray Tracing. הוא יהיה זמין החל מיום השחרור דרך Xbox Game Pass.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים