המילטון מרחיבה את קולקציית התאורה החכמה של Yeelight בישראל

מנורת תקרה חכמה Yeelight Arwen Ceiling Light (מקור Yeelight)

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי בישראל, ממשיכה להרחיב את ההיצע שלה בארץ עם השקת קו פתרונות תאורה חכמים חדש ממותג Yeelight, הכולל צמד מנורות תקרה, זוג נורות E27 חכמות וזוג נורות ספוט GU10 חכמות.

שני גופי התאורה המרכזיים בהשקה החדשה הם מנורות התקרה החכמות Yeelight Arwen Ceiling Light העגולות מדגם 450C ו-550C, המגיעות בקוטר של 450 ו-550 מ”מ, בהתאמה. הן מספקות עוצמת תאורה כללית של 50W ומשלבות תאורת LED קרה וחמה (אור לבן וצהוב) להארת החדר, בנוסף לנורות LED צבעוניות הבנויות בבסיס מנורת התקרה ומאפשרות ליצור תאורת רקע לתקרה עצמה. ניתן לשלוט על שני גופי התאורה החדשים באמצעות השלט האלחוטי המצורף, בנוסף לאפליקציות של שיאומי ו-Yeelight ומגוון עוזרות בית חכמות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מנורת תקרה חכמה Yeelight Arwen Ceiling Light (מקור Yeelight)

בנוסף לזוג מנורות התקרה החדשות, החברה השיקה גם את נורות הספוט החכמות Yeelight GU10 W1 ונורות ה-Yeelight Smart LED Bulb W3, המגיעות שתיהן בגרסת RGB צבעונית או תאורה רגילה הניתנת לעמעום.

ניתן לשלוט על כלל פתרונות התאורה באמצעות אפליקציית ה-Mi Home של שיאומי או Yeelight היעודית, בנוסף לאחד מפתרונות הבית החכמים הנתמכים, בהם SmartThings של סמסונג, HomeKit של אפל, Alexa של אמזון ו-Google Assistant, כאשר נורות ה-RGB הצבעוניות תומכות גם בטכנולוגיית התאורה Razer Chroma ו-Overwolf לקבלת אפקט תאורה אחיד במוצרים תומכים. נורת ה-W3 תומכת בנוסף ב-IFTTT.

קולקציית התאורה החדשה של Yeelight זמינה למכירה בישראל החל מהיום, יחד עם מוצרי תאורה נוספים של החברה  כאשר לרגל ההשקה הם זמינים במחיר מבצע “ללא מעמ”:

  • מנורת תקרה Yeelight Arwen Ceiling Light 450C במחיר של 549 ש”ח (במקום 649 ש”ח).
  • מנורת תקרה Yeelight Arwen Ceiling Light 550C במחיר של 589 ש”ח (במקום 699 ש”ח).
  • נורת ספוט Yeelight GU10 W1 חכמה במחיר של 47 ש”ח ( במקום 59 ש”ח).
  • נורת ספוט Yeelight GU10 W1 צבעונית חכמה במחיר של 72 ש”ח (במקום 89 ש”ח)
  • נורת Yeelight Smart LED Bulb W3 חכמה במחיר של 55 ש”ח (במקום 69 ש”ח).
  • נורת Yeelight Smart LED Bulb W3 צבעונית חכמה במחיר של 72 ש”ח (במקום 89 ש”ח).

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים