הכירו את מערכת התגובות החדשה של גאדג’טי בשילוב טלגרם

לוגו טלגרם

מי מכם שביקר באתר בשבועות האחרונים ככל הנראה הבחין במערכת החדשה אותה בחנו בתקופה האחרונה, ואם אתם חברים בקבוצת הטלגרם שלנו, אתם כבר יודעים שאנחנו מנסים להציג חלופה למערכת התגובות הישנה שלנו כבר מזה זמן מה. עכשיו, לאחר שבדקנו כמעט כל תרחיש אפשרי שיכולנו לחשוב עליו, אפשר להציג את מערכת התגובות החדשה שלנו, שתעבוד בסנכרון מלא עם ערוץ הטלגרם הרשמי של גאדג’טי.

מערכת התגובות החדשה תופיע בפוסטים באתר מעתה והלאה, כך שתוכלו לראות את התגובות לכתבות היישר מהאתר וללא צורך בכניסה נפרדת לערוץ הטגלרם הרשמי דרך אפליקציית טלגרם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

איך להגיב לכתבות באתר

אפשרות התגובה לכתבות באתר מתאפשרת מזה זמן מה דרך ערוץ הטלגרם שלנו, וכעת תוכלו להגיב גם ישירות מהכתבות באתר, בדפדפן במחשב האישי, בטלפון או בטאבלט.

בדומה לדרך בה עבדה מערכת התגובות הישנה שלנו, גם במערכת החדשה יהיה עליכם להתחבר לחשבון משתמש, כאשר הפעם מדובר בחשבון משתמש בטלגרם. מעל 5,000 המנויים לערוץ הטלגרם שלנו יוכלו להתחיל להגיב ישירות מהאתר בחיבור החשבון שלהם מהדפדפן וכך גם כל מי שברשותו חשבון טלגרם פעיל.

כל התגובות יופיעו גם בכתבות באתר, גם בערוץ הטגלרם של גאדג’טי וגם בקבוצת הדיונים, כך שתוכלו לגשת אליהן בדרך העדיפה עליכם.

תגובות טלגרם בכתבות האתר (צילום מסך)
תגובות טלגרם בכתבות האתר (צילום מסך)

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים