אוזניות ה-Ear (1) של חברת Nothing יגיעו במחיר 99 פאונד

חברת Nothing החדשה של קארל פיי (Carl Pei), אחד ממייסדי חברת OnePlus, חושפת פרטים חדשים על ה-Nothing Ear (1), אוזניות ה-TWS האלחוטיות עם סינון הרעשים שיהיו המוצר הראשון של החברה, כאשר הן יחשפו באופן רשמי באירוע השקה שיתקיים ב-27.7 בשעה 16:00 לפי שעון ישראל.

החברה לא פרסמה הרבה פרטים על האוזניות החדשות, אך סיפקה לא מעט רמזים על העיצוב השקוף שלהם, דבר הרומז לכך שאולי אוזניות ה-Ear (1) יצליחו לבלוט בצורה ניכרת מול כל דגם אוזניות אחר הזמין בשוק, עם שימוש בפלסטיק שקוף לגוף האוזניות במקום בחירה בצבע כזה או אחר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

דבר נוסף עליו פירטה החברה הוא מנגנון סינון הרעשים בדגם החדש ישתמש ב-3 מיקרופונים לצורך סינון הרעשים האקטיבי ANC (ר”ת Active Noise Cancelling), פיצ’ר פופולרי כיום בתחום אוזניות ה-TWS האלחוטיות, שמגיע במקרה של אוזניות ה-Ear (1) עם תג מחיר מאוד תחרותי של 99 פאונד בריטי (כ~447 ש”ח או כ~136 דולר).

תקריב פנימי של אוזניות ה-Nothing Ear (1) (מקור Nothing)

למרות שמדובר על חברה חדשה שרק קמה בתחילת 2021, חברת Nothing מצליחה לצבור לא מעט עניין ציבורי הודות לעובדה כי מדובר על החברה שהקים קארל פיי. עם זאת, יהיה על Nothing לעמוד בציפיות הרבות לגבי ה-ear (1) והמוצרים הבאים שתשיק, במידה והיא אכן תרצה להתברג בצורה מהירה ובמיצוב טוב בהשוואה למתחרים הרבים הקיימים בשוק.

השוואת מפרטים