פיפא 22 יציע משחק מציאותי יותר באמצעות שקלול מידע משחקנים אמיתיים

פיפא 22 (תמונה: Electronic Arts) פיפא 22 (תמונה: Electronic Arts)

חברת Electronics Arts חשפה את המשחק פיפא 22 באופן רשמי, כשהיא מדגישה את טכנולוגיית ה-HyperMotion החדשה שלה, שתהפוך את המשחקים ב-FIFA 22 למציאותיים יותר מתמיד. המשחק מגיע לצד טריילר ראשון, המשלב בין שחקנים אמיתיים ובין אלו שיופיעו על המגרש במשחק, כאשר תאריך ההשקה נחשף גם הוא ומכוון ל-1 באוקטובר, 2021.

טכנולוגיית ה-HyperMotion שתשולב ב-FIFA 22 משתמשת במידע שנדגם מתנועותיהם של 22 שחקנים אמיתיים, זה תורגם באמצעות למידת מכונה לכדי תנועת השחקנים במשחק החדש. בטריילר משתמשת החברה בוידאו ממשחקים אמיתיים, לצידו היא מציגה יכולות דומות שמדגימים השחקנים במשחק פיפא 22.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בנוסף למשחק המציאותי יותר מבטיחים ב-EA גם שיפורים בצד התכונות שנראו גם במשחקים קודמים כמו Career Mode, VOLTA FOOTBALL, Pro Clubs ו-FIFA Ultimate Team, ומציינים כי המערכת שאחראית על השוערים במשחק נבנתה מחדש כדי להציג חוויה טובה יותר.

ב-FIFA 22 ניתן למצוא מעל 700 קבוצות, 30 ליגות, 90 אצטדיונים בהם ניתן לשחק ומעל 17 אלף שחקנים, אחד מתוכם גם מעטר את האריזה החדשה, כאשר זו שנה שנייה ברציפות שמדובר בקיליאן אמבפה, שרק בימים האחרונים הודיע כי ימשיך לשחק בפריס סן ז’רמן.

פיפא 22 יושק ב-1.10.2021 עבור קונסולות הדור החדש PlayStation 5 וה-Xbox Series X/S וכן עבור קונסולת ה-PS4 וה-Xbox One, כשבנוסף ניתן יהיה למצוא אותו על מחשבי PC (דרך Origin או Steam) וגם במשחק דרך פלטפורמת ה-Stadia של גוגל.

השוואת מפרטים