הדלפה: ההזמנה לאירוע ההכרזה של סמסונג מעידה על מכשירים מתקפלים

שלט Galaxy צילום: רונן מנדזיצקי

סמסונג לא תשיק השנה דגם חדש בסדרת ה-Galaxy Note, והנה אנחנו אומרים את זה שוב כדי לענות לכם על אחת מהשאלות שחזרו על עצמן הכי הרבה מאז פתיחתה של 2021. אבל למרות שה”נוט” מחוץ לתמונה, באירוע הקרוב שלה תציג סמסונג לא מעט, וזה כולל מכשירים מתקפלים, שעון חכם ואוזניות נטולות חוטים חדשות, וכעת מקבל תוקף נוסף מועד האירוע ב-11.8, כשאחד מהמדליפים האמינים בשוק, אוון בלאס (evleaks@) מצייץ תמונה של ההזמנה של סמסונג לאירוע.

התמונה שמפרסם בלאס מגיעה מתוך הסניף של סמסונג ברוסיה, ובה ניתן לראות את מועד האירוע ביום רביעי, ה-11 באוגוסט, יחד עם השעה – 5 אחה”צ לפי שעון ישראל. הכיתוב בהזמנה לא משאיר הרבה מקום לספק בכך שסמסונג תציג מכשירים מתקפלים באירוע ה-Galaxy Unpacked הקרוב, ולפיו “The future will unfold in a new way” – כשהמילה “FOLD” מתייחסת לסדרת ה-Galaxy Z Fold של החברה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

במידה וזה לא מספיק, ניתן לראות בתמונה גם שתי צורות, שתיהן מקופלות, ולא קשה להסיק כי מדובר במכשירי ה-Galaxy Z Fold 3 כאשר מדובר בצורה הגדולה בתמונה וב-Galaxy Z Flip 3 ככל שמדובר בצורה הקטנה יותר. באשר לדרך החדשה בה יתקפלו המכשירים, ייתכן כי בסמסונג מתכוונים לשיפור של צירי הקיפול, את התיאור של אלו ככל הנראה נשמע באירוע החברה בחודש הבא.

עד כה נחשפנו ללא מעט פרטים אודות המכשירים החדשים שמתכננת סמסונג להציג באירוע הקרוב, כולל גם המחירים של המכשירים המתקפלים, ורק לאחרונה נחשף הליין-אפ המלא של המוצרים אותם ככל הנראה תציגה באירוע, לצד הנפשות שסיפקו לנו כמה סרטוני וידאו שלהם. בין המוצרים שצפויים להיחשף באירוע אנו מצפים לראות את ה-Galaxy Z Fold 3, ה-Galaxy Z Flip 3, ה-Galaxy S21 FE, אוזניות ה-Galaxy Buds 2 והשעון החכם Galaxy Watch 4.

כל מה שידוע עד כה על המוצרים דרך ההדלפות השונות תוכלו לקרוא בלחיצה כאן

בסמסונג עדיין לא הכריזו באופן רשמי על האירוע, אך זה ככל הנראה הולך לקרות ממש בקרוב. נמתין להכרזה הרשמית על אירוע ה-Galaxy Unpacked הקרוב כדי לאשר סופית את מועד ה-11.8, וכדאי שכבר תגיע כי נדמה שכבר כמעט כל הפרטים נחשפו.

השוואת מפרטים