רשמי: סדרת ה-Huawei P50 תיחשף ב-29 ביולי

Huawei P50 Series Teaser (תמונה: Huawei) Huawei P50 Series Teaser (תמונה: Huawei)

כמעט חודשיים לאחר שהציגה לנו באופן רשמי את חלקו האחורי של אחד מהמכשירים בסדרת ה-Huawei P50, החברה חשפה לאחרונה כי אירוע ההכרזה לסדרה יתקיים ב-29 ביולי, בעוד 9 ימים בלבד. את הטיזר חושפת החברה דרך עמוד הטוויטר שברשותה, שם היא ממליצה לנו לעקוב אחרי ערוץ היוטיוב שלה והאתר הרשמי.

הטיזר עצמו מגיע בצבע זהב, ובחירת הצבע אינה מקרית בהתחשב בעובדה שאת המכשיר מהסדרה אותו החברה כבר חשפה היא הציגה לנו בצבע זהב. בנוסף, ניתן לראות מבנה של 3 מכשירים אשר יושבים אחד ליד השני ובעיקר מציגים את המסגרת המוזהבת שלהם, כשהגב עצמו מגיע בצבע עז ועמוק יותר. עם זאת, כבר ראינו את הצבע המדויק של ה-Huawei P50 והוא שונה במעט מהצבע המוצג בטיזר, כך שייתכן שהצבע משתנה על פי תאורה או שהטיזר לא מנסה בהכרח להציג את צבע המכשיר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Huawei P50 Series Teaser (תמונה: Huawei)
Huawei P50 Series Teaser (תמונה: Huawei)

דרך הטיזר הקודם אנחנו יודעים כי אחד מהמכשירים בסדרה יגיע עם זוג מערך צילום הכולל זוג מודולים מעגליים, כשהראשון מביניהם כולל 3 חיישנים סטנדרטיים והשני מהווה בית לחיישן פריסקופ לביצוע זום אופטי למרחק גבוה ולמבזק לד. מעל מבזק הלד המדובר ניתן למצוא מבזק לד נוסף, וייתכן כי חלש יותר לפעולות אחרות. עוד בטיזר חשפה החברה כי המכשיר המוצג מגיע עם חיישן לצילום בזווית רחבה באורך מוקד של 18 מ”מ, כשחיישן הזום אופטי מגיע באורך מוקד של 125 מ”מ, מה שמעיד על גישה אל זום אופטי עד פי כ-5 דרך מפתח צמצם f/3.4.

סדרת ה-P תמיד ייצגה בשביל וואווי את סדרת המכשירים בה היא משקיעה את כל המשאבים והיידע שלה בתחום הצילום, כך שאנחנו מצפים לראות גם דגם נוסף שמגיע עם זום אופטי עד פי 10 או יותר. כך או כך, סדרת ה-Huawei P50 עתידה לכלול את ה-Huawei P50 Lite, Huawei P50, Huawei P50 Pro וה-Huawei P50 Pro Plus בהסתמך על ליין המכשירים של החברה בעבר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים