שירות הגנה חדש מבית DuckDuckGo נועד להגן על פרטיות הדואר האלקטרוני

שירות ה-Email Protection החדש (מקור DuckDuckGo)

חברת DuckDuckGo, המפתחת את מנוע החיפוש באותו השם, הכריזה על ה-Email Protection, שירות בטא חדש המיועד “לנקות” את הודעות המייל של המשתמשים ממעקב של חברות מסחריות, על ידי העברת המיילים דרך השירות לפני שהם מועברים למייל המשתמש.

בעולם בו גוגל שולטת על תחום מנועי החיפוש, קיימים עדיין מנועי חיפוש מתחרים ומוכרים פחות, בהם DuckDuckGo המתמקד בפרטיות ונמנע מלעקוב אחרי המשתמשים והחיפושים שלהם ברשת. הוא נחשב לאחד מפתרונות החיפוש האלטרנטיביים המוכרים יותר ברשת עם דגש על פרטיות המשתמש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעוד שמנוע החיפוש של DuckDuckGo איננו אוסף מידע על המשתמשים או עוקב אחרי הרגלי הגלישה והחיפוש שלהם על מנת ליצור פרסומות ממוקדות, אי אפשר לומר זאת על הודעות המייל שלנו, המשלבות מגוון מנגנוני מעקב ואיסוף מידע מובנים, אשר מיועדים לצרכים מסחריים של החברות השונות.

מעקב מובנה ביותר מ-70% מהמיילים (מקור DuckDuckGo)

כאן נכנס למעשה שירות ה-Email Protection של DuckDuckGo המגיע כפתרון בטא בשלב הנוכחי. משתמש שירשם לשירות יקבל כתובת מייל אישית קבועה עם סיומת “[email protected]” שתפנה למייל הרגיל שלו, כאשר בנוסף לכך השירות יאפשר קבלת כתובת מייל זמנית שתוכל לשמש להרשמה לשירותים שונים להם לא מעוניין המשתמש למסור את המייל הרגיל והראשי.

הרעיון מאחורי ה-Email Protection פשוט ובסיסי למדי – הודעות מייל שיגיעו לכתובת ה-“[email protected]” יעברו למייל הרגיל של המשתמשים אחרי שהשירות “מנקה” אותם מאפשרויות המעקב המוטמנות בהם, ובכך יגן על הפרטיות ואף יספק דיווח על אפשרויות המעקב שהוסרו מהמייל. לכל החוששים מפרטיות המיילים שלהם, החברה מתחייבת לכך כי היא לא שומרת את המיילים העוברים דרך השירות.

מייל שעבר “ניקוי” דרך ה-Email Protection (מקור DuckDuckGo)

שירות ה-Email Protection החדש של DuckDuckGo זמין כבטא בהרשמה בלבד, כאשר משתמשים יכולים להוריד את אפליקציית ה-DuckDuckGo לאנדרואיד או iOS ולהירשם לרשימת המתנה דרך ההגדות בעבור ה-Email Protection.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים