דיל: הנחות על שואבי האבק של Dreame ו-Roidmi

שואב Roidmi X20 (תמונה: Roidmi) שואב Roidmi X20 (תמונה: Roidmi)

מבצעים על שואבי האבק של כמה מהחברות בשוק מגיעים כדי לעזור לנקות את הבית במחירים נמוכים יותר. שואבי האבק האלחוטיים של Dreame ו-Roidmi מוצעים כעת בהנחות שונות.

שואב Dreame מדגם T20 ב-1,249 ש”ח (במקום 1399)

שואב האבק הנייד Dreame T20 מגיע עם מנוע חזק שמציע עד 120 אלף סיבובים לדקה (RPM), עוצמת שאיבה של 25,000Pa ועוצמת יניקה של 150AW. הוא מציע זמן עבודה של עד 70 דקות במצב רגיל, עם 3 עוצמות שאיבה שונות. סל האשפה של השואב מגיע בגודל של כ-0.6 ליטר ומשקלו של השואב נמדד בכ-1.67 ק”ג. יחד עם השואב מגיעים מספר עזרים לשימוש עבור פעולות שאיבה שונות, לניקוי עדין, ניקוי מסילות ועוד.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה (ההנחה מופיעה בעגלת הקניות)

שואב אבק Dreame T20 (תמונה: Dreame)
שואב אבק Dreame T20 (תמונה: Dreame)

שואב Roidmi מדגם X20 ב-979 ש”ח (במקום 1499)

שואב האבק הנייד של רוידמי מדגם X20 מגיע עם מנוע שמציע עד 120 אלף סיבובים לדקה (RPM), עוצמת שאיבה של 25,000Pa ועוצמת יניקה של 145AW. הוא מציע זמן עבודה של עד 65 דקות במצב רגיל, עם 3 עוצמות שאיבה שונות. סל האשפה של השואב מגיע בגודל של כ-0.4 ליטר ומשקלו של השואב נמדד בכ-1.5 ק”ג. יחד עם השואב מגיעים מספר עזרים לשימוש עבור פעולות שאיבה שונות, בהן גם מעמד מגנטי לחיבור לקיר ומיכל מים לביצוע ניגוב במים באמצעות השואב.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה (ההנחה מופיעה בעגלת הקניות)

אביזרים ל-Roidmi X20 (תמונה: Roidmi)
אביזרים ל-Roidmi X20 (תמונה: Roidmi)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים