דיל: אוזניות Redmi Buds 3 Pro במחיר השקה

אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi) אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi)

שיאומי משיקה את אוזניות ה-Redmi Buds 3 Pro שלה במחיר השקה מיוחד באתר אליאקספרס, זה עומד על 39.99 דולר (במקום 49.99) לאחר הנחת קופון בגובה 10 דולרים הזמינה כעת בחנות החברה באתר. אוזניות ה-TWS החדשות ונטולות חוטים מגיעות עם סינון רעשים אקטיבי ANC (ר”ת Active Noise Cancellation) של עד 35 דציבלים ומציעות עמידות במים בתקן IPX4 וזמן שימוש של עד 28 שעות.

אוזניות ה-Redmi Buds 3 Pro משתמשות בדרייברים בגודל 9 מ”מ ומציעות זמן שיהוי נמוך של 69ms וחיבור Bluetooth 5.2 התומך בחיבור חכם כפול למחשב ולסלולר. הן משתמשות ב-3 מיקרופונים מובנים על מנת לאפשר סינון רעשים ברמה של עד 35dB (דציבלים) ומציעות 3 רמות שונות של סינון רעשים, כולל מצב האזנה לסביבה (Pass-Through).

אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi)
אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi)

בצד חיי הסוללה האוזניות החדשות יציעו עד 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 28 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן כאשר סינון הרעשים כבוי. מארז הטעינה תומך בטעינת Qi אלחוטית בנוסף לטעינה באמצעות חיבור USB-C, כאשר האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

מחיר השקה לאוזניות Redmi Buds 3 Pro

האוזניות החלו להימכר באתר Aliexpress במחיר של 49.99 דולר – תוכלו לגזור קופון בשווי 10 דולר בעמוד המוצר באתר, זה יוריד את המחיר ל-39.99 דולר (כ-131 ש”ח), כשהמשלוח מופיע בחינם באתר.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה באתר אליאקספרס

קופון לאוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Aliexpress)
קופון לאוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Aliexpress)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים