דיל: אוזניות Redmi Buds 3 Pro במחיר השקה

אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi) אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi)

שיאומי משיקה את אוזניות ה-Redmi Buds 3 Pro שלה במחיר השקה מיוחד באתר אליאקספרס, זה עומד על 39.99 דולר (במקום 49.99) לאחר הנחת קופון בגובה 10 דולרים הזמינה כעת בחנות החברה באתר. אוזניות ה-TWS החדשות ונטולות חוטים מגיעות עם סינון רעשים אקטיבי ANC (ר”ת Active Noise Cancellation) של עד 35 דציבלים ומציעות עמידות במים בתקן IPX4 וזמן שימוש של עד 28 שעות.

אוזניות ה-Redmi Buds 3 Pro משתמשות בדרייברים בגודל 9 מ”מ ומציעות זמן שיהוי נמוך של 69ms וחיבור Bluetooth 5.2 התומך בחיבור חכם כפול למחשב ולסלולר. הן משתמשות ב-3 מיקרופונים מובנים על מנת לאפשר סינון רעשים ברמה של עד 35dB (דציבלים) ומציעות 3 רמות שונות של סינון רעשים, כולל מצב האזנה לסביבה (Pass-Through).

אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi)
אוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Xiaomi)

בצד חיי הסוללה האוזניות החדשות יציעו עד 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 28 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן כאשר סינון הרעשים כבוי. מארז הטעינה תומך בטעינת Qi אלחוטית בנוסף לטעינה באמצעות חיבור USB-C, כאשר האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

מחיר השקה לאוזניות Redmi Buds 3 Pro

האוזניות החלו להימכר באתר Aliexpress במחיר של 49.99 דולר – תוכלו לגזור קופון בשווי 10 דולר בעמוד המוצר באתר, זה יוריד את המחיר ל-39.99 דולר (כ-131 ש”ח), כשהמשלוח מופיע בחינם באתר.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה באתר אליאקספרס

קופון לאוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Aliexpress)
קופון לאוזניות Redmi Buds 3 Pro (תמונה: Aliexpress)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים