הוכרזו: OnePlus Buds Pro – אוזניות ה-TWS מסננות הרעשים החדשות של וואן פלוס

אוזניות OnePlus Buds Pro (מקור OnePlus)

יחד עם ההכרזה על מכשיר ה-OnePlus Nord 2 5G אמש (ה’ 22.7), וואן פלוס הכריזה גם על ה-OnePlus Buds Pro, אוזניות ה-TWS החדשות של החברה המגיעות עם סינון רעשים של עד 40 דציבל, עמידות למים ואבק בתקן IP55 וזמן סוללה ארוך במיוחד של עד 38 שעות.

אוזניות ה-OnePlus Buds Pro החדשות מחליפות את דגם ה-OnePlus Buds המקורי, כאשר ההבדל הגדול בדגם הפרו החדש הוא מעבר לסינון רעשים היברידי (Hybrid Active Noise Cancellation) המציע סינון רעשים של עד 40dB. מבחינת השמע, הדגם החדש מגיע עם דרייברי 11 מ”מ חדשים תומכי Dolby Atmos לאיכות שמע גבוהה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

במכשירי ה-OnePlus של החברה האוזניות יציעו אפשרות חיבור מהירה עם פתיחת מארז הטעינה, כאשר יהיה ניתן לשלוט עליהן דרך המכשיר הסלולרי ולהתאים את פרופיל האודיו באמצעות האפליקציה היעודית המאפשרת עד עשרה פרופילים יעודיים (OnePlus Audio ID), כאשר החברה אף שילבה מצב “זן” (Zen Mode Air) המציע 5 רעשים רקע לבנים להרגעה והתמקדות.

צבעי אוזניות OnePlus Buds Pro (מקור OnePlus)
צבעי אוזניות OnePlus Buds Pro (מקור OnePlus)

הדגם החדש מגיע עם חיבור Bluetooth 5.2 ותמיכה בקודק ה-LHDC (ר”ת Low Latency High-Definition Audio) לאיכות שמע משופרת עם זמן שיהוי של 94ms. קיימת גם עמידות למים ואבק בתקן IP55 לאוזניות ועמידות למים בתקן IPX4 למארז הנשיאה שלהן.

מבחינת זמן הסוללה, אוזניות ה-Buds Pro החדשות יציע עד 5 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 28 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן עם סינון רעשים פעיל ו-7 ו-38 שעות, בהתאמה, ללא סינון רעשים. מארז הטעינה יגיע עם חיבור USB-C כאשר הוא תומך בבטעינת Qi אלחוטית ובטעינת Warp Charge מהירה במיוחד המספקת 10 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-OnePlus Buds Pro החדשות יהיו זמינות למכירה באירופה החל מה-25 באוגוסט במחיר של 149 אירו (כ~575 ש”ח), כאשר יהיה ניתן להשיג אותן בצבע לבן חלק (Glossy White) ושחור מט (Matte Black).

השוואת מפרטים