סדרת Dead Space חוזרת למקורות האימה עם חידוש למשחק הראשון

Dead Space

התקווה למשחק רביעי בסדרת Dead Space נגוזה כאשר אלקטרוניק ארטס (EA) סגרה את חברת הפיתוח Visceral Games ב-2017. אך כעת, EA חשפו כי הם עובדים על משחק חדש שיהווה רימייק למשחק הראשון בסדרה.

המשחק נבנה מחדש במנוע הפרטי של החברה, Frostbite, ובו שופרו הדמויות, המשחקיות, הסאונד והגרפיקה. עם זאת, לא מדובר בשחזור של המשחק המקורי עם אלמנטים מודרניים יותר, אלא ברימייק חדש עם סיפור מקורי שפשוט שואב מהמשחק הראשון. בדומה למשחק שפתח את הסדרה, הסיפור יעקוב אחר המהנדס אייזיק קלארק, אשר נשלח לתקן את החללית הנטושה “אישימורה”. על הסיפון מגלה קלארק את הסוד הנורא שהוביל לשחיטתם של חברי הצוות אשר נדבקו בוירוס חייזרי. כעת קלארק יאלץ לשרוד על החללית וכן למצוא את חברתו הנעלמה בתוכה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בטיזר ששיחררו EA לא ניתן לראות יותר מדי מהמשחקיות עצמה, ובעיקר נרמז האופי המפחיד והזוועתי של המשחק, אשר גורם לנו להיאבד בתוך החללית האפלה. התאורה והפסקול בהחלט מזכירים סרט אימה מלחיץ.

המשחק הראשון בסדרת Dead Space שוחרר ב-2008, והפך להצלחה שהשפיעה רבות על ז’אנר משחקי ההישרדות, ובעיקר אלו שבחרו בסגנון אימה. המשחק זכה להמשכון ב-2011, ולאחריו הסדרה זנחה מעט את הכיוון המפחיד והתמקדה יותר באקשן עם המשחק השלישי. כעת ב-EA שמעו את המעריצים שהתאכזבו מהמשחק השלישי ובחרו לחזור למקורות האימה עם הרימייק – שאם יצליח ודאי יוביל למשחקי המשך שיכבדו יותר את הז’אנר.

החברה לא סיפקה תאריך יציאה למשחק החדש, אך ציינה כי הוא מתוכנן לצאת לפלטפורמות פלייסטיישן 5, Xbos X/S, ו-PC.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים