חברת LG חשפה את הדור השני של מסיכת טיהור אוויר אישית

מסכת טיהור אוויר אישית PuriCare Wearable Air Purifier (מקור LG)

חברת LG הכריזה על הדור השני של ה-LG PuriCare Wearable Air Purifier, מסכת טיהור אוויר אישית מסדרת פתרונות טיהור האוויר של החברה, המגיעה בגרסה משודרגת וקלה יותר, ומשלבת מיקרופון ורמקול מובנים בשילוב עם טכנולוגיית ה-VoiceON של LG לשיפור איכות הדיבור ללא הורדת המסכה, זאת בנוסף למסנני ה-HEPA והמאווררים המובנים במסכה לסינון האוויר ונשימה נוחה יותר.

בזמן שאנו עומדים בפני גל אפשרי של קורונה בישראל, צריך להיזכר בימי הקורונה המוקדמים ב-2020 ובמגוון פתרונות סינון האוויר שחברות מיהרו להציג, בהן LG עם הדור הראשון של מסכת ה-PuriCare אותה הציגה לפני קצת פחות משנה. מסיכה זו הגיעה לישראל בשלב מאוחר יותר ואף נסקרה באתר, כאשר הדגם החדש נועד להיות נוח יותר ללבישה עם משקל של 94 גרם בלבד לעומת 126 גרם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מסכת טיהור אוויר אישית PuriCare Wearable Air Purifier (מקור LG)
מסכת טיהור אוויר אישית PuriCare Wearable Air Purifier (מקור LG)

בדומה לדור הקודם, הדגם החדש מגיע עם צמד מסנני אוויר H13 HEPA מובנים הניתנים להחלפה ומערך לדים אולטרה סגולים לחיסול חיידקים מזיקים, כאשר המסיכה מצויידת בצמד מאווררים המופעלים על ידי מערכת זיהוי חכמה המתאימה את מהירות המאווררים לנשימת המשתמש. ההבדל הגדול בדור החדש הוא המיקרופון והרמקול המובנים עם טכנולוגיית ה-VoiceON  של LG, המאפשרים ללובש אותה להיות יותר מובן בזמן שיחה. על אף שהדגם החדש מגיע עם סוללת 1000mAh גדולה יותר, הוא עדיין מציע שימוש של עד 8 שעות בדומה לדגם המקורי.

מסיכת ה-PuriCare Wearable החדש של LG צפויה להיות זמינה למכירה במהלך חודש אוגוסט הקרוב, כאשר החברה לא מסרה צפי מחיר לדגם החדש.

למרות שרובנו קיווינו שלא נצטרך ללבוש מסכות ב-2021, נראה כי מוקדם מדי מכדי שהן יעלמו לגמרי, מה שמשאיר מספיק מקום בעבור פתרונות לא שגרתיים בתחום המסכות, דוגמת ה-PuriCare Wearable החדשה של LG, שמשפרת את יכולת הדיבור וצפויה להיות נוחה יותר ללבישה עם משקל הנמוך בכ-100 גרם בהשוואה לדגם המקורי. אולי לא מדובר על מסיכה זולה שזמינה לכל כיס, אך בעבור מי שלא מסתפקים במסיכה רגילה, ה-PuriCare Wearable מהווה מוצר מעניין במיוחד מבית LG.

השוואת מפרטים