שואבי האבק האלחוטיים והשוטפים בסדרת JIMMY WH8 מגיעים לישראל

שואב שוטף אלחוטי JIMMY HW8 Pro (מקור JIMMY)

רונלייט, היבואנית הרשמית של מותג שואבי האבק JIMMY בישראל, משיקה את צמד שואבי האבק אלחוטיים והשוטפים של החברה בארץ, בהם ה-JIMMY WH8 Pro המגיע עם עוצמת שאיבה של 15Kpa וה-JIMMY WH8 בעל עוצמת שאיבה של 7Kpa, המצטרפים לשואבי האבק האלחוטיים של JIMMY שהושקו בעבר בארץ.

צמד שואבי האבק השוטפים החדשים מצטרפים לדגמי ה-H9 Pro ו-H8 שהושקו בחודש מאי האחרון, כאשר בניגוד אליהם הדגמים החדשים מציעים אפשרות שטיפה רטובה של הרצפה עם יכולת ריסוס מים במדויק על הלכלוך. הם משתמשים בשני מיכלים מים ניתקים ונפרדים, מיכל מים נקיים בנפח 450 מ”ל ומיכל מים מלוכלכים של 350 מ”ל לשימוש נוח יותר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעוד ששני דגמי ה-HW8 החדשים של JIMMY מגיעים בעיצוב דומה, עם מסך LED המציג פרטים טכניים כמו זמן שימוש ועוצמת שאיבה ומנגנון ניקוי עצמי של מברשת השואב לאחר הניקוי, הם אינם זהים ביכולות הטכניות שלהם:

  • שואב ה-HW8 PRO, המגיע עם ידית סגולה, מציע עוצמת שאיבה של 15Kpa עם מנוע 300W וזמן שימוש של עד 35 דקות עם סוללת ה-3000mAh שלו.
  • שואב ה-HW8, המגיע עם ידית כחולה, מציע עוצמת שאיבה של 7Kpa עם מנוע 225W וזמן שימוש של עד 25 דקות עם סוללת ה-2500mAh שלו.

צמד שואבי ה-JIMMY HW8 החדשים זמינים למכירה במחיר של 1299 ש”ח לדגם הרגיל ו-1699 ש”ח לדגם ה-Pro.

*הנחת 5% בהזנת קוד קופון GadgetyKSP לאחר הוספת המוצר לעגלת הקניות באתר KSP.

שואב שוטף אלחוטי JIMMY HW8 Pro (מקור JIMMY)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים