המשחק הבא בסדרת Call of Duty חוזר למלחמת העולם השניה

Call of Duty: Vanguard (תמונה: Activision)

חברת אקטיביז’ן (Activision) שיחררה טיזר ראשון למשחק הבא בסדרת Call of Duty, וחשפה את שמו הרשמי – Call of Duty: Vanguard.

המשחק החדש יתרחש פעם נוספת במהלך מלחמת העולם השניה, זירה אשר כבר הוצגה בעבר במשחק, אך פרטים מדויקים עדיין לא נמסרו. הטיזר מציג ארבעה לוקיישנים של שדות קרב, ובכל אחד מהם פרצוף המורכב מאלמנטים ברקע – קיר מלא כדורים, שלד מכונית שרופה, חוטי תיל ביער גרמני וברזנט נטוש בחוף הים. ככל הנראה מדובר ברמז לארבע זירות קרב במלחמה, ביניהן תקפוץ עלילת המשחק. כל אחד מהפרצופים שייך לדמות אותה נוכל לשחק, והטיזר מסתיים בתמונה של כל הארבעה מסתערים לקרב.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

החברה הבטיחה כי תשחרר פרטים נוספים בנוגע למשחק החדש במהלך אירוע שיתרחש בתוך המשחק Call of Duty: Warzone, ביום חמישי הקרוב, ה-19.8. את המשחק החדש תפתח זרוע המשחקים Sledgehammer, אשר באמתחתה מספר משחקים קודמים בסדרה, ביניהם Advanced Warfare ו-WWII.

בעוד עדיין לא ניתן תאריך רשמי להשקה, משחקי Call of Duty נוטים לצאת במהלך חודש נובמבר ועל כן צפוי כי גם המשחק החדש יינחת בגרסה מלאה רגע לפני סוף השנה. השמועות כרגע מדברות על ה-5 בנובמבר כתאריך ההשקה, עם גרסת בטא במהלך ספטמבר –  אך לא מדובר בפרטים רשמיים.

השוואת מפרטים