פייבוקס ושופרסל מציגות תווי שי דיגיטליים

חברת פייבוקס (PayBox), בעלת שירות הארנק הדיגיטלי הרב שימושי באותו השם, הכריזה על שיתוף פעולה חדש עם רשת שופרסל בדמות שילוב תווי השי של הרשת כתווי שי דיגיטליים, מה שיאפשר למשתמשים לשלם באמצעות תו השי הדיגיטלי באופן דומה לתשלום ללא מגע רגיל שניתן לבצע באפליקציה.

תווי השי הדיגיטליים מגיעים כחלק משיתוף הפעולה בין בנק דיסקונט וקבוצת שופרסל עליו הכריזו השתיים בתחילת השנה, כאשר היכולת לקבל ולהשתמש בתווי שי בצורה דיגיטלית במכשיר הסלולרי נועדה להקל על המשתמשים, שיוכלו לקבל תווי שי דיגיטליים ישירות מהמעסקים שלהם או להמיר תווי שי פיזיים לדיגיטליים ולהוסיף אותם לאפליקציה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אפליקציית PayBox משמשת כיום כארנק דיגיטלי, שירות העברת כספים ותשלום ללא מגע, ומעתה תתמוך בתווי שי דוגמת “תו הזהב” הפופולרי של שופרסל כמו גם בתווי שי אחרים של החברה. בדומה לתו שי פיזי, משתמשים יוכלו להעביר את תו השי הדיגיטלי בין אפליקציות של אנשים שונים, דוגמת בני משפחה או חברים. תו השי הדיגטלי יאפשר למשתמשים לבצע תשלום בלמעלה מ-90 בתי עסק ומסעדות ברחבי הארץ.

תווי שי דיגיטליים ב-PayBox (מקור יח”צ)

אריק פרישמן, מנכ”ל PayBox

פייבוקס חרתה על דגלה להפוך את תחום התשלומים להרבה יותר נוח, נגיש ופשוט עבור הציבור. עשינו את זה באיסוף כסף קבוצתי, בתשלום לחבר או בחנות, בהטענת רב-קו, ועכשיו אנחנו עושים את זה גם בתחום התווים. התווים שמאות אלפי ישראלים מקבלים בתקופת החגים הם כסף לכל דבר, ואין סיבה שגם הם לא יעברו תהליך של דיגיטציה, שימנע מהלקוחות לאבד אותם או לשכוח אותם בבית, יציג להם את היתרה ויאפשר להם להעביר אותם הלאה לחבר או בן משפחה.

ההכרזה של פייבוקס מגיעה בדיוק לפני תקופת החגים הקרובה, בה מעסיקים רבים נותנים את מתנות החג שלהם לעובדים בדמות תווי שי לרשתות השונות, כאשר המעבר לתו שי דיגיטלי יהפוך את התשלום באמצעות תווי השי לפשוט יותר עבור משתמשים רבים שהתרגלו לאפשרות התשלום ללא מגע הזמינה מחברות אשראי ובנקים רבים בארץ.

השוואת מפרטים