מיקרוסופט משיקה אקס-בוקס בעיצוב מיוחד לרגל 20 שנה להיילו

Xbox Series X Halo Infinite (תמונה: Microsoft)

באירוע הפתיחה של כנס Gamescom הציגה מיקרוסופט שני מוצרי חומרה חדשים לרגל 20 שנים ליציאת המשחק Halo – האחד הוא מהדורה מוגבלת של ה-Xbox Series X בעיצוב מיוחד של המשחק, והשני הוא בקר משחק מסדרת ה-Elite בעיצוב מיוחד. זו היא הפעם הראשונה בה מיקרוסופט משיקה גרסאות מיוחדות לקנסולת הדור החדש שלה.

הקונסולה בגרסתה המיוחדת מגיעה בצבע שחור עם הדגשים בצבע זהב המזכירים שריון מתוך השפה של המשחק. לוגו האקס-בוקס גם הוא נצבע בזהב והאור הירוק שבוקע מחלקה העליון של הקונסולה התחלף באור כחול, שמרגיש יותר מתאים לקונסולה מיוחדת שכזו. בנוסף גם בקר המשחק המצורף התאים עצמו בצבעי השחור-זהב, ואפילו אפקטי הקול שהקונסולה משמיעה התחלפו באפקטים מתוך משחקי היילו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בקר המשחק מגיע מסדרת ה-Elite בעיצוב סדרת המשחקים Halo. הבקר מגיע בצבע ירוק מטאלי המאפיין את השריון של מאסטר צ’יף מסדרת המשחקים. הוא הבקר המתקדם ביותר של מיקרוסופט ומגיע עם חלקים להחלפה ונרתיק נשיאה.

הערכה המיוחדת תכלול גם עותק להורדה של המשחק החדש בסדרה – Halo Infinite – אשר קיבל את תאריך היציאה הרשמי שלו – ה-8 בדצמבר 2021. Xbox Series X בגרסת היילו תושק ב-15 בנובמבר.

מחירים

  • מחיר הקונסולה הוא 549.99 דולר. היא ניתנת להזמנה כבר עכשיו מהאתר של מיקרוסופט, ובעוד היא לא נשלחת לישראל, אנו צפויים לראות אותה בקרוב גם בשוק המקומי.
  • בקר המשחק זמין גם הוא להזמנה מוקדמת ומחירו יעמוד על 199.99 דולר (ארה”ב)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים