אי אפשר לברוח מהעבר בטריילר לעונת החידוש של “דקסטר”

דקסטר: דם חדש (תמונה: Showtime)

הנוסע האפל סוף סוף חוזר בטריילר מלא ראשון לעונת החידוש של סדרת המתח “דקסטר” המקבלת הפעם את כותרת המשנה “דם חדש” (Dexter: New Blood). כיאה לתחייה, הסדרה מקבלת לוקיישן חדש ומראה הרבה יותר קריר, על רקע הנופים המושלגים של פרברי ניו יורק.

הטריילר מתחיל בהצגת חייו החדשים של דקסטר (מייקל סי הול). אחרי אירועי סיום הסדרה בה דקסטר זייף את מותו, נראה כי הרוצח החביב חי חיים שקטים ובלתי חשודים בעיר קטנה וידידותית. דקסטר שם את הנוסע האפל מאחוריו ואימץ את השם החדש ג’יימס לינדזי, מחווה ברורה לסופר ג’ף לינדזי, שכתב את סדרת הספרים עליהם מבוססת הסדרה. הטריילר מראה לנו את דקסטר כפי שאנו לא רגילים לראות אותו – חברותי, פטפטן, נהנה ממסיבות, מתחזק מערכת יחסים חדשה ובריאה עם שוטרת ונרתע ממראה דם. או לפחות זוהי הזהות שאימץ לעצמו במחבוא.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אך כאשר אנשים בעיירה הקטנה מתחילים להיעלם, דקסטר מבין כי הוא לא יכול להדחיק את דחפיו הרצחניים יותר והנוסע האפל צץ שוב. הגופות בעיר מתחילות להיערם ודקסטר מזהה דפוס מוכר לפשעים. הטריילר מסתיים עם חזרתו של הריסון – בנו הכעת בוגר של דקסטר שמוצא אותו בביתו החדש.

דמות מוכרת נוספת שחוזרת היא זו של אחותו, דברה (ג’ניפר קרפנטר) שאיבדה את חייה בסיום הסדרה וכעת נראה כי תופסת את מקומו של אביו של דקסטר בתור הרוח שמדריכה אותו. אל הסדרה מצטרפים גם קלנסי בראון (“קרניבל”) ו-ג’ון לית’גו (“הכתר”) שישחזר את תפקידו כרוצח הטריניטי מעונה 4 של הסדרה.

את העונה החדשה בת 10 הפרקים יצר התסריטאי קלייד פיליפס, שהריץ את הסדרה בארבע עונותיה הראשונות ומקווה כעת להעניק למעריצים סיום ראוי יותר מזה שחתם את הסדרה ב-2013.

“דקסטר: דם חדש” תעלה ברשת שואוטיים האמריקנית ב-7 בנובמבר. טרם נמסר האם נרכשה לשידור בישראל.

השוואת מפרטים