ה-Nintendo Switch OLED מגיעה לישראל במחיר 1,799 ש”ח

קונסולת Switch OLED (תמונה: Nintendo) קונסולת Switch OLED (תמונה: Nintendo)

ה-Nintendo Switch החדשה עם מסך ה-OLED בגודל 7 אינץ’ נמצאת בדרכה לישראל, ובחברה פותחים היום (א’, 19.7) את המכירה המוקדמת לקונסולה הניידת במחיר של 1,799 ש”ח. המכירה המוקדמת תימשך במהלך ספטמבר, כשההשקה הרשמית של הקונסולה בארץ תתקיים ב-8.10, אז גם יגיעו הקונסולות לרוכשים. החברה תערוך גם אירוע השקה לילי חנות הדגל של Nintendo בת”א בלילה שבין ה- 7.10 ל- 8.10.

הגרסה החדשה של הקונסולה הניידת מבית נינטנדו מגיעה עם מסך OLED בגודל 7 אינץ’, שיחליף את מסכי ה-LCD ששולבו בדגמים קודמים של הקונסולה. התצוגה החדשה תחליף את תצוגת ה-6.2 אינץ’ שהופיעה בדור הקודם, בנינטנדו לא מציינים שינוי ברזולוציית התצוגה, כשהרזולוציה נשמרת על HD 720P בפריסה של 720×1280 פיקסלים, כפי שהיה בדור הקודם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עדכונים נוספים בדור החדש של הקונסולה כוללים שיפור באיכות השמע עם רמקולים המובנים בגוף הקונסולה והכפלת נפח האחסון המובנה הזמין בקונסולה מ-32 גיגה-בייט בדגם המקורי ל-64 גיגה-בייט בדגם ה-Switch OLED.

ה-Nintendo Switch OLED מצטרפת לזוג הקונסולות האחרות בסדרה, הן ה-Nintendo Switch המקורית בעלת מסך ה-LCD בגודל 6.2 אינץ’ וגרסת ה-Switch Lite הקטנה יותר, המגיעה עם מסך LCD בגודל 5.5 אינץ’.

לחצו כאן להזמנה המוקדמת של ה-Nintendo Switch OLED


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים