הדלפה חדשה מציגה את אוזניות ה-Oneplus Buds Z2 עם סינון רעשים

רנדור אוזניות ה-Oneplus Buds Z2 (מקור GizNext)

הדלפה חדשה חושפת את ה-OnePlus Buds Z2, דגם האוזניות האלחוטיות באמת (TWS) הבא של חברת וואן פלוס (OnePlus), הצפוי לשלב סינון רעשים של עד 40dB, זמן סוללה ארוך של עד 38 שעות ותג מחיר נמוך.

אוזניות ה-Buds Z2 הבאות של וואן פלוס יחליפו את דגם ה-Buds Z הקודם, כאשר השינוי הגדול ביותר בין הדגמים הוא הוספת סינון הרעשים (ANC) לדגם החדש, פיצ’ר שהפך להיות פופולרי במיוחד בתחום אוזניות ה-TWS האלחוטיות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

האוזניות החדשות יגיעו בצבע לבן (Day White) או שחור (Night Black), כאשר הן ישתמשו בדרייברי 11 מ”מ הגדולים מעט מה-10 מ”מ בדור הקודם. הדגם החדש צפוי גם לעבור לחיבור ה-Bluetooth 5.2 העדכני יותר, כאשר הוא שומר על תקן ה-IP55 לעמידות במים ואבק של האוזניות עצמן ו-IPX4 למארז הנשיאה שלהן.

רנדור אוזניות ה-Oneplus Buds Z2 (מקור GizNext)

מבחינת זמן השימוש, האוזניות יציעו עד 5 שעות בטעינה אחת ו-27 שעות עם מארז הטעינה עם סינון רעשים פעיל ועד 7 ו-38 שעות בהתאמה ללא סינון רעשים, כאשר הן יתמכו בטעינה מהירה המספקת 5 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

בעוד שלא ידוע מה יהיה המחיר או תאריך ההשקה של אוזניות ה-Oneplus Buds Z2 הבאות של החברה, הצפי מדבר על תג מחיר נמוך והשקה יחד עם מכשיר ה-Oneplus 9 RT במהלך חודש אוקטובר הנוכחי.

השוואת מפרטים