אנקר משיקה בישראל צמד רמקולי Soundcore ניידים ופעמון דלת חכם

רמקול ה-Soundcore Mini 3 Pro (מקור Soundcore)

חברת אנקר (Anker) ממשיכה להגדיל את היצע המוצרים שלה בישראל עם השקת צמד הרמקולים הניידים Soundcore Mini 3 Pro ו-Soundcore Rave PartyCast ממותג ה-Soundcore ופעמון הבית החכם Eufy Video Doorbell 2K ממותג ה-Eufy.

הרמקול הראשון בהשקה הנוכחית הוא ה-Soundcore Mini 3 Pro, גרסה משודרגת של ה-Mini 3 המגיעה בעוצמה של 6W ומשלבת טבעת תאורת RGB בחלקו העליון של הרמקול, ועמידות למים בתקן IPX7 לשימוש בדרכים ובסביבה רטובה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הרמקול משלב את טכנולוגיית שיפור הבאסים BassUp של Anker, כאשר ניתן לחבר אותו לרמקולים תואמים אחרים בטכנולוגיית ה-PartyCast. סוללת הרמקול מספיקה לפי החברה לעד 15 שעות שימוש.

רמקול ה-Soundcore Mini 3 Pro (מקור Soundcore)

בנוסף לרמקול ה-Mini 3 Pro הקטן, אנו מקבלים את ה-Soundcore Rave PartyCast, “רמקול מסיבות” גדול ונייד המשלב את טכנולוגיית ה-PartyCast המאפשרת לסנכרן בין עד 100 רמקולים תומכים ליצירת חווית שמע משותפת בין כולם, עם סנכרון תאורת ה-RGB המשולבת בצד הקדמי של הרמקול.

הרמקול משלב וופר בגודל 5.25 אינץ’, טוויטר 2 אינץ’ ורדיאטור 5.25 אינץ’ פסיבי בעוצמה כוללת של 80W לקבלת שמע עוצמתי במיוחד, אותו ניתן להגביר עם טכנולוגית BassUp לשיפור הבאסים. הרמקול מצוייד בסוללת  20,000mAh המספיקה לעד 18 שעות שימוש, כאשר ניתן להשתמש בו להטענה של מכשירים באמצעות חיבור ה-USB המובנה.

רמקול ה-Rave Partycast (מקור Soundcore)

המוצר האחרון בהשקה הנוכחית הוא ה-Eufy Video Doorbell 2K, פעמון הבית החכם של החברה המגיע כגרסה המשודרגת לפעמון ה-Video Doorbell 1080p, כאשר כמו שהשם רומז, הגרסה החדשה של הפעמון מגיעה עם מצלמה משופרת של סוני ברזולוציית 2K לקבלת איכות תמונה גבוהה יותר.

פעמון הדלת מגיע בגרסה הנטענת והאלחוטית שלו (קיימת גם גרסה חוטית), כאשר יחד עם הפעמון מגיעה תחנת בסיס עם זיכרון מובנה בנפח 16GB אליה מתחבר הפעמון. מבחינת זמן שימוש, סוללת פעמון הדלת מספיקה לפי החברה לעד 180 ימי עבודה, כאשר הוא מותאם לעבוד עם מערכות הבית החכם של אפל, אמזון וגוגל.

פעמון דלת Eufy Video Doorbell 2K (מקור Eufy)

מוצרי Anker החדשים זמינים למכירה בארץ, כאשר מחירים עומד על:

  • רמקול ה-Soundcore Mini 3 Pro זמין במחיר של 229 ש”ח.
  • רמקול ה-Soundcore Rave PartyCast זמין במחיר של 749 ש”ח.
  • פעמון הבית החכם Eufy Video Doorbell 2K זמין במחיר של 899 ש”ח.

השוואת מפרטים