סקר: 23% ממשתמשי האייפון ב-AT&T רוצים לעבור ל-Verizon

ענקית הבנקאות Credit Suisse ערכה סקר הנוגע במשתמשי האייפון המנויים לספקית הסלולר האמריקאית AT&T, וחשפה כמה נתונים מעניינים מאוד.

על פי הסקר, כ-23% ממשתמשי האייפון האמריקאים היו עוברים לספקית הסלולר Verizon ברגע שאפל הייתה מכריזה על גרסת אייפון מתאימה לחברה. (Verizon עובדת בשיטת CDMA בלבד, ולכן לא יכולה לשרת משתמשי אייפון, הפועל בטכנולוגיית GSM). יתרה מזאת, כ-37% ממשתשי האייפון המנויים לחברת AT&T מתכננים לעזוב את החברה ברגע שחוזה ההתחייבות הסתיים, ולעבור לאחת הספקיות האחרות.

סקר נפרד מראה ש-34% מאותם משתמשים מחכים לגרסת אייפון מתאימה לחברת Verizon לפני שהם רצים לשדרג את מכשירם לאייפון החדש. ב-Credit Suisse מעריכים כי ברגע שהדבר יתאפשר, לא פחות מ-1.4 מיליון משתמשי AT&T יעזבו את החברה לטובת Verizon.

ואם כבר מדברים על לעזוב את הספקית – בערך 3% ממנויי AT&T בעלי האייפון מרחיקים לכת ומוכנים לשבור את החוזה בשביל לעזוב את החברה (תוך תשלום מאות דולרים קנס), לעומת 1% בלבד כאשר מדובר במכשירים שהם לא אייפון. בעוד 23% אומרים שיעזבו את AT&T לטובת Verizon, רק 3% אמרו שיעזבו לטובת Sprint, ועוד 2% לטובת T-mobile – זה כבר מביא אותנו ל-28% משתמשי אייפון שלא ממש מחבבים את הספקית שלהם, AT&T.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות