אפל משיקה תכנית מוסיקה חדשה ל-Apple Music בחצי מהמחיר הרגיל

Apple Music תמונה: Apple

כחלק מאירוע ההכרזה שלה הערב (ב’, 18.10) חשפה אפל תכנית חדשה שתספק תחרות גדולה יותר לשירותי המוסיקה הקיימים בשוק, כאשר Apple Music יהיה זמין מעתה בשלוש תכניות, הזולה בהן תוצע בחצי מהמחיר הרגיל ותסתכם ב-4.99 דולר בחודש.

התכנית החדשה מיועדת למשתמש בודד ותאפשר האזנה בהפעלה קולית בלבד, כך שכל שיר, רשימת השמעה (פלייליסט) או תחנת רדיו הזמינה ב-Apple Music תוכל לעבוד רק דרך פקודה קולית שיספקו המשתמשים לעוזרת הקולית סירי. לאחר מתן הפקוד הקולית תחל המוסיקה להתנגן, אך באפל לא יאפשרו לבצע חיפוש סטנדרטי הקיים בתכניות האחרות והיקרות יותר, כשאפשרות ההאזנה למוסיקה ללא איבוד של איכות השמע (Lossless) גם היא לא תהיה זמינה בתכנית הבסיסית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

התכנית החדשה תהא זמינה לצד התכנית הרגילה, זו מוצעת כיום במחיר של 9.99 דולר בחודש, והתכנית המשפחתית המוצעת במחיר של 14.99 דולר בחודש ומיועדת עבור קבוצה של עד 6 אנשים. חשוב לציין כי בישראל התמחורים הם מראש נמוכים יותר מאלו בהם זמין שירות Apple Music בארה”ב, כך שבשלב זה לא ברור כיצד תתמחר אפל את חבילת ה-Voice Plan החדשה עבור המשתמשים בישראל. בישראל עומד מחיר הבסיסי למשתמש בודד על 19.90 שקלים, זה שווה ערך לכ-6.2 דולר, בעוד החבילה המשפחתית זמינה בארץ במחיר של 29.90 שקלים, הם כ-9.3 דולר.

את חבילת ה-Voice Plan תשיק אפל תחילה במספר מצומצם של 17 מדינות, בהן ארה”ב, אנגליה, ספרד, מקסיקו, יפן, הודו, גרמניה, צרפת, סין, קנדה ועוד, אך ישראל אינה ביניהן.

השוואת מפרטים