לקראת עונת הקניות: מחיר המינימום למשלוח חינם באמזון יורד ל-49 דולר

לוגו Amazon צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

אמזון מתכוננת לעונת הקניות הגדולה של סוף השנה ומתייחסת גם לשוק הישראלי. החברה מפרסמת באתר ובאפליקציה הרשמיים שלה כי משלוח חינם לישראל יהיה זמין כעת החל מהזמנות שיתבצעו ממחיר של 49 דולר, זאת לאחר תקופה ממושכת בה היה צורך בהזמנה מעל סכום של 65 דולר לקבלת ההטבה.

ההטבה מגיע לקראת חגי קניות רבים הצפויים להיפתח כבר בחודש נובמבר, אלו יתחילו עם יום הרווקים הסיני ב-11.11, ימשיכו עם מבצעי חנוכה ויום שישי השחור לקראת סוף נובמבר ויגיעו עד סוף השנה. בשלב זה לא ברור עד מתי תמשיך אמזון עם ההטבה החדשה, אך יש לציין כי זו תהיה זמינה מראש רק עבור מוצרים מסוימים הנשלחים באמצעות אמזון לישראל, ורק דרך החנות האמריקאית של אמזון. החברה מסמנת היטב את המוצרים התומכים בהטבה וניתן לראות זאת גם בעמודי המוצר וגם לאחר הוספת המוצרים לעגלת הקניות.

לחצו כאן לרשימת מוצרים לדוגמה התומכים בהטבת משלוח חינם לישראל מעל רכישות של 49 דולר.

הטבת משלוחי אמזון
תמונה: Amazon

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם. As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים