ספוטיפיי מציעה תכנית לסטודנטים בישראל ב-10 שקלים

לוגו Spotify תמונה: Spotify

סופטיפיי משיקה בישראל תכנית יעודית לסטודנטים, שתחתוך את המחיר החודשי של חבילת הפרימיום בחצי. סטודנטים יוכלו לעבור תהליך אשרור קצר, ולאחר מכן לקבל אישור ולעשות מינוי לחבילת הפרימיום של שירות המוסיקה, כאשר סטודנטים שמעולם לא ניסו את חשבון הפרימיום בעבר יוכלו ליהנות גם מחודש ראשון בחינם.

שירות הפרימיום של ספוטיפיי זמין בישראל במחיר של 19.90 שקלים, ועבור הסטודנטים שיעברו את תהליך האישור יעמוד המחיר על 9.95 שקלים בחודש עבור המנוי. שירות הפרימיום כולל:

  • האזנה למוסיקה ללא פרסומות
  • אפשרות הורדה של מוסיקה להאזנה ללא צורך בחיבור אינטרנט
  • מוסיקה On-Demand – לחיצה על מקש “הבא” ללא הגבלה ואפשרות האזנה לכל שיר, פלייליסט, אלבום או אמן בכל זמן.
  • אפשרות לעיצוב ספריית המוסיקה על מנת שתוכלו להגיע לתוכן שאתם אוהבים בקלות ונוחות.
  • סטרימינג באיכות גבוהה – עם יותר פרטים ורבדים בסטרימינג של עד 320Kbps.
  • האזנה קבוצתית – תוכלו להאזין למוזיקה שאתם הכי אוהבים יחד עם חברים.

איך מצטרפים לתכנית פרימיום של ספוטיפיי לסטודנטים

כדי שתוכלו לאשר כי אתם אכן סטודנטים, יהיה עליכם לעבור תהליך רישום ואימות דרך אתר SheerID, בו תתבקשו להזין פרטים: שם מלא כפי שהוא מופיע ברישום למוסד הלימודים, מייל לקבלת האישור לרישום, ואפשרות אופציונלית להזנת טלפון לקבלת האישור ב-SMS.

יש לבחור את מוסד הלימודים בו אתם לומדים מתוך הרשימה הזמינה, אך לא כל המוסדות זמינים ברשימה, בולט במיוחד הוא החוסר של אוניברסיטת ת”א מהרשימה. כדי לבקש מספוטיפיי להוסיף מוסד לימודים לרשימה, יש להזין את המדינה ואת אתר המוסד בלחיצה כאן.

לרישום כסטודנטים – לחצו כאן

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים