אינסטגרם מוסיפה אפשרות חדשה לשילוב קישורים בסטורי לכל המשתמשים

לוגו אינסטגרם

אינסטגרם (Instagram) מוסיפה רשמית את פיצ’ר ה-Stories links לאפליקציה, כאשר הפיצ’ר החדש יאפשר למשתמשים להטמיע קישור מובנה בסטיקרים השונים אותם הם יכולים להוסיף לתוכן אותו הם מעלים לסטורי, למתן גישה נוחה יותר לאתרים ספציפיים.

היכולת החדשה של משתמשי האינסטגרם להוסיף קישורים מובנים אל תוך הסטיקרים בסטורי הייתה בתהליכי בדיקה בחברה עוד מחודש יוני האחרון, אצל משתמשים מאומתים או בעלי מספר עוקבים רב. כעת כל משתמש באינסטגרם יוכל להשתמש בפיצ’ר ולהכניס לסטורי סטיקר עם קישור מובנה לאתרים חיצוניים שיפתחו בדפדפן.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

השימוש בקישורים בסטורי פשוט ובסיסי למדי – לאחר העלאת התוכן הרלוונטי לסטורי באפליקציה, ניתן למצוא בכלי הסטיקרים הקיים של אינסטגרם אפשרות חדשה של “קישור” (Link), דרכה ניתן להזין את כתובת האתר הרלוונטית אליה מעוניינים לקשר את הסטיקר, כאשר לאחר מכן יש להוסיף את הסטיקר בצורה רגילה לתוכן של הסטורי.

פיצ’ר הסטיקרים המקושרים (מקור אינסטגרם)

הפיצ’ר החדש מחליף את אפשרות ה-swipe up (“הסט למעלה”), שאפשרה למשתמשים נבחרים להוסיף קישורים מתחת לתוכן אותו הם מעלים, כאשר מעכשיו הוא יהיה זמין לכלל המשתמשים באינסטגרם.

היכולת להוסיף קישור לסטיקר אולי נשמעת בסיסית, אך לאור העובדה שחשבונות האינסטגרם היום משמשים לא מעט עסקים, יוצרי תוכן ומשתמשים נוספים, היכולת להטמיע קישור בתוכן עצמו צפויה לסייע להם רבות.

השוואת מפרטים