“דברים מוזרים” מגיעה לקליפורניה בטיזר האחרון לעונה הרביעית

מילי בובי בראון מתוך “דברים מוזרים 3” (תמונה: Netflix)

אתמול (שבת, 6.11) נטפליקס ציינה את “יום דברים מוזרים” המציין את התאריך בו נחטף וויל באיירס בפרק הראשון של הסדרה “דברים מוזרים” (Stranger Things). כחלק מהאירוע, חשפה את הטיזר האחרון בסדרה של ארבעה שהחלו לצאת עוד בתחילת 2020.

הטיזר החדש לוקח אותנו לקליפורניה השמשית, שם מתגוררים כעת אילבן (מילי בובי בראון) ו-וויל באיירס (נואה שנאפ). כזכור, בסיום העונה הקודמת אימו של וויל, ג’ויס (וינונה ריידר) לקחה את אילבן תחת חסותה כאשר אביה המאמץ השריף הופר (דיוויד הרבור) נהרג ו/או נחטף לרוסיה. בסרטון, אילבן כותבת מכתב למייק (פין וולפהארד) ובו משקרת לגבי חייה המושלמים כנערה נורמלית בבית ספר רגיל. בניגוד למכתב, אנו רואים שאילבן דווקא לא זוכה ליחס אוהד במיוחד מצד חבריה לספסל הלימודים. אם כי, ניתן לטעון, בעיניה זו חווית נעורים נורמלית למדי.

המכתב מסתיים בתקווה של אילבן כי חופשת האביב הצפויה תהיה הטובה ביותר אי פעם – תקווה שנגוזה מיד עם הבזקים מהירים למה שבאמת צפוי לנו העונה. יריות, פיצוצים, מרדפים והרבה מאוד איומים על הילדים המסכנים שכבר הספיקו להתבגר מאוד בין העונות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הטיזר המכונה “ברוכים הבאים לקליפורניה” מצטרף לטיזר הראשון שנקרא “מרוסיה באהבה” כהוכחה כי העונה נצא מגבולות העיר הוקינג שבאינדיאנה ונתפתח לסיפור יותר רחב יריעה. מדובר בטיזר האחרון, וכעת נותר לצפות רק לטריילר מלא וארוך לעונה, שתגיע מתישהו ב-2022.

למטה ניתן לצפות בשלושת הטיזרים הקודמים ששוחררו:

השוואת מפרטים