הדלפה: תמונות חיות מציגות את ה-Galaxy S22 Ultra; אירוע הכרזה ב-8 בפברואר

Samsung Galaxy S22 Ultra (תמונה: frontpagetech) Samsung Galaxy S22 Ultra (תמונה: frontpagetech)

כחודשיים לאחר שראינו את עיצובו של מכשיר הדגל המוביל מבית סמסונג ל-2022 בתמונות הדמיה, אנחנו רואים כעת את המכשיר עצמו בתמונות חיות המאשרות כי כך עתיד לראות ה-Galaxy S22 Ultra. על פי ההדלפות, זה הוא המכשיר הראשון בסדרת ה-S אשר יהווה שילוב בין סדרת הגלקסי נוט עם עט ה-S-Pen לסדרת הגלקסי S הפופולרית.

את התמונות מביא אלינו המדליף Jon Prosser, כשהוא מעיד כי לצד התמונות הוא יכול לאשר שמערך הצילום לא יקבל שינוי משמעותי, לפחות בגזרה הטכנית, כך שעדיין נפגוש כאן חיישן ראשי ברזולוציית 108 מגה פיקסל, חיישן משני ברזולוציית 12 מגה פיקסל לצילום בזווית רחבה וזוג חיישני 10 מגה פיקסל לזום אופטי פי 3 ופי 10. באמצעות אישור זה, והדיווחים הקודמים בנושא, אנחנו יכולים לשער כי סמסונג מתכננת לעבוד השנה על חלקת העיבוד התוכנתי אשר חשובה לא פחות מחלקת החומרה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בתמונה הראשונה, המציגה את חזית המכשיר, נוכל להבחין במסך מקומר הנפרס מקצה לקצה, עם חור מצלמה בחלקו העליון והאמצעי הנדמה בגודל זהה לקודמו ועיצוב מלבני בדומה לסדרת הגלקסי נוט עם פינות חדות יותר. בתמונה השנייה כבר ניתן לראות את ממשק המשתמש של עט ה-S-Pen בפעולה, עם הפיצ’ר המוכר אשר מתיר גישה לכתיבה מהירה באמצעות העט על המסך גם כשהוא נעול.

את העט עצמו סמסונג משלבת לראשונה (בסדרת ה-S) בתוך המכשיר ולא כאביזר נפרד, מה שאומר שנוכל לשלוף אותו בלחיצה בכל פעם שנזדקק לו. התמונה המציגה את מיקומו של העט חושפת גם את מחבר הטעינה מסוג USB Type-C, גריל הרמקולים, זוג אנטנות ואת טקסטורת המט (Matte) בה סמסונג משתמשת לגב המכשיר. השינוי המרכזי בו ניתן להבחין באופן מיידי נמצא בגב המכשיר, שם סמסונג נפרדת מהעיצוב הייחודי של ה-Galaxy S21 Ultra לטובת מערך צילום הבולט הרבה פחות מגב המכשיר ומפריד כל חיישן למודול משל עצמו.

זמינות

יחד עם התמונות החיות אותן חשף פרוסר, המדליף ציין בהדלפה נוספת שהגיעה מיד לאחר מכן גם את תאריך ההכרזה הרשמי של סדרת ה-Galaxy S22, אשר על פי דבריו תתפוס מקום ב-8 בפברואר, בשעה 17:00 על פי שעון ישראל. את המכירה המוקדמת סמסונג תפתח עוד באותו היום, עם זמינות מיידית של המכשירים החל מה-18 בפברואר.

עוד באותה הדלפה גילה פרוסר כי את אירוע ההכרזה של ה-Galaxy S21 FE תערוך החברה ב-4 בינואר, עם זמינות מיידית לרכישה החל מה-11 בינואר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים