וואטסאפ מתכננת להוסיף “קהילות” שיהיו אוסף של קבוצות

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) מתכננת לשנות את חווית השימוש באפליקציה עם הוספת אפשרות של “קהילות” (Communities) לשירות ההודעות הפופולרי. צילום מסך שמציג אתר WABetaInfo מראה אפשרות חדשה לקהילות שצפויות להיות גרסה משודרגת לקבוצות הקיימות כיום, כאשר כל קהילה תוכל להכיל תתי קבוצות בתוכה.

נכון להיום יש 3 צורות תקשורת באפליקציית הוואטסאפ, הצ’אט הרגיל בין שני אנשים, ערוץ הודעות בו מנהל הערוץ יכול לכתוב אך שאר המשתמשים רק יכולים לראות את ההודעות בערוץ ולבסוף קבוצה המאפשרת ניהול שיחות מרובות משתתפים. כעת נראה כי וואטסאפ מתכננת להוסיף אפשרות רביעית לרשימה – אלו הן הקהילות.

על פי המידע המוקדם שקיים בגרסת הבטא הנוכחית, מנהלי קהילות יקבלו הרבה יותר אפשרויות שליטה על הקהילות שלהם מאשר מנהלי קבוצות כיום, כאשר כל קהילה תוכל להכיל בתוכה מספר קבוצות שונות, מה שמזכיר מאוד את מבנה חדרי הצ’אטים המקוונים בעבר או אפילו את מבנה תוכנת הדיסקורד הפופולרית כיום.

פיצ’ר הקהילות החדש של וואטסאפ (מקור WABetaInfo).

כמו בכל פיצ’ר בטא עליו עובדת וואטסאפ, לא ידוע מתי החברה תשלב אותו בצורה מלאה בגרסה הרגילה ולכלל המשתמשים. 

פיצ’ר הקהילות החדש צפוי לעזור לא מעט למנהלי קבוצות כיום בוואטסאפ, כאשר במקום קבוצה בודדת או כמה קבוצות נפרדות שאינן מאוגדות, הקהילה תוכל להכיל את כלל הקבוצות הרלוונטיות תחת “מטריה” אחת לשימוש נוח יותר ושליטה מוגדלת של המנהלים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים