עם הרבה צבע: Logitech מציגה את מקלדת ה-POP Keys ועכבר ה-POP Mouse

סט ה-POP בצבע daydream (מקור לוג’יטק)

לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בעולם, הכריזה על מקלדת ה-POP Keys האלחוטית בתצורת TKL, עכבר ה-POP Mouse האלחוטי ופד העכבר Logitech Desk Mat, המיועדים “להבליט” (Pop) את שולחן העבודה תוך שימוש בצבעים לא שגרתיים ובולטים במיוחד.

מלבד השימוש כמקלדת ועכבר אלחוטיים, ה-POP Keys ו-POP Mouse נועדו להבליט את שולחן העבודה של המשתמש, כאשר מקלדת ה-POP Keys מגיעה בתצורת TKL ללא פד מספרים ועם מקשים עגולים בעיצוב “רטרו”, ואת העכבר והמקלדת ניתן למצוא באחד משלושה שילובי צבעים: ורוד (Heartbreaker), צהוב-שחור (Blast) וסגול-ירוק (Daydream).

בתור פתרונות שנועדו לדור הצעיר יותר, לוג’יטק שילבה בשני מוצרי ה-POP החדשים מקשי אמוג’י יעודיים, כאשר במקרה של המקלדת מדובר על 5 כפתורי אמוג’י הניתנים לתכנות, ובערכה ניתן למצוא 8 מקשים עם ציורי אמוג’י שונים הניתנים להחלפה. בעכבר לעומת זאת, ניתן למצוא כפתור אמוג’י בודד מתחת לגלגלת, הפותח תפריט אמוג’י יעודי על מסך המחשב לבחירה מהירה של האמוג’י אותו רוצים להוסיף.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מקלדת POP Keys (מקור לוג’יטק)

מקלדת ה-POP Keys ועכבר ה-POP Mouse מגיעים עם תמיכה בחיבור לעד 3 מכשירים בו זמנית עם חיבור ה-Bluetooth או מתאם ה-Logi Bolt האלחוטי של החברה. מבחינת זמן השימוש, המקלדת והעכבר מציעים זמן סוללה ארוך במיוחד, כאשר צמד סוללות ה-AAA של המקלדת אמורים להספיק לעד 3 שנות שימוש וסוללת ה-AA בעכבר לשימוש של עד שנתיים.

יחד עם מקלדת ועכבר ה-POP, אפשר למצוא גם את משטח העכבר הגדול בשם Logitech Desk Mat – studio series המשמש כמשטח עבודה שלם ומגיע בגודל של 300×700 מ”מ ובשלוש צבעים: ורוד-כהה (Dark Rose), לבנדר (Lavender) ואפור (Mid Grey) המיועדים להתאים לצבעי סדרת ה-POP.

מקלדת ה-POP Keys החדשה של לוג’יטק זמינה למכירה במחיר של 100 דולר, כאשר עכבר ה-POP Mouse מגיע במחיר של 40 דולר ומשטח ה-Logitech Desk Mat במחיר של 20 דולר.

השוואת מפרטים