אינסטגרם צפויה לאפשר בחירה של מה נוכל לראות בפיד הראשי

לוגו אינסטגרם

צמד הדלפות חדש מצביע על כך כי אינסטגרם מתכננת להוסיף שליטה טובה יותר בפיד, עם אפשרות סינון של איזה פוסטים הם יראו, כאשר בנוסף החברה צפויה לאפשר הוספת מנהל נוסף לשידורים החיים המועברים דרך חשבון המשתמש על מנת לאפשר שליטה טובה יותר במהלך השידור החי.

רק בשבוע שעבר אינסטגרם שדרגה את סרטוני ה-Reels הקצרים עם שני פיצ’רים חדשים, וכעת נראה כי השדרוג הבא יגיע לאפליקציה עם אפשרות חדשה לשליטה על הפיד שהמשתמשים רואים, כאשר הוא בנוי בצורה דומה לשינוי צפוי בטוויטר, כך לפי צילום ממשק המשתמש המעודכן המגיע מהמדליף Alessandro Paluzzi, הידוע בהדלפות שלו הנוגעות לשינויי ממשק באפליקציות שונות.

לפי התמונה ניתן לראות בחירה בין 3 פידים שונים:

  • בית (Home) – מצב הפיד הרגיל שמציג את פוסטים של משתמשים אחריהם עוקבים, בנוסף לפוסטים המומלצים על ידי אינסטגרם עצמה.
  • עוקבים (Following) – מצב פיד חדש שיציג רק את הפוסטים ממשתמשים אחריהם עוקבים.
  • מועדפים (Favorites) – מצב פיד חדש שיציג רק פוסטים ממשתמשים נבחרים מרשימת כלל המשתמשים שאחריהם עוקבים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעוד שלא ניתן לדעת כי זה אכן יהיה השימוש של כל אחד משלושה מצבי הפיד החדשים, השמות שלהם בהחלט רומזים לכך.

אפשרות בחירת הפייד באינסטגרם (מקור Alessandro Paluzzi)

שינוי נוסף שצפוי להיכנס לאינסטגרם מצביע על כך כי משתמשי האפליקציה יוכלו להוסיף מנהלים (Moderator) לשידורי הוידאו החיים שלהם, כך שבמקום המצב הנוכחי בו המשתמש בעצמו הוא היחיד שיכול לנהל את השידור עצמו, הוא יוכל לאפשר למשתמשים נוספים לעזור בעבודת הניהול.

משתמשים יוכלו לבחור משתמש אחד נוסף מתוך אלו שצופים בשידור החי על מנת להפוך אותו למנהל בעל יכולת שליטה הזהה לשלו על השידור, מה שצפוי להקל על משתמשים שיוכלו להתרכז יותר בצילום הוידאו החי מאשר בניהולו.

אפשרות הוספת מנהלים לשידורים חיים באינסטגרם (מקור Alessandro Paluzzi)

בשני המקרים מדובר על הדלפות ממשק בלבד, המרמזות על כוונתה של אינסטגרם להוסיף את השינויים הללו לפלטפורמה, אך לא בהכרח כי היא אכן תעשה זאת או מתי היא תעשה זאת.

השינוי הצפוי הראשון עשוי להקל מאוד על משתמשים לצפות רק בפוסטים שמעניינים אותם באינסטגרם מבין כלל המשתמשים אחריהם הם עוקבים, ויותר מכך, אחרי אלו שממליצה להם אינסטגרם, כאשר האפשרות להוספת מנהל נוסף צפויה להקל במיוחד על משתמשים שגם יוצרים תוכן באינסטגרם ולא רק צופים בו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים