הדלפה: עיצובו של ה-Galaxy A33 5G נחשף בתמונות הדמיה מלאות

Samsung Galaxy A33 5G (תמונה: 91mobiles) Samsung Galaxy A33 5G (תמונה: 91mobiles)

בשעה שמכשיר ה-Galaxy A32 עדיין נמכר בארץ במלוא המרץ, עיצובו של ממשיך דרכו נחשף כבר עכשיו דרך המדליף המוכר OnLeaks, אשר מגלה כי סמסונג עומדת להמשיך עם אותה שפה עיצובית לשנה נוספת עבור המכשיר המוזכר. בנוסף, המדליף חושף כי סביר להניח שהדגם המעודכן יגיע רק בגרסה אחת, התומכת בגלישה ברשת הדור החמישי (5G), זאת לעומת זוג הגרסאות בהן הגיע ה-Galaxy A32 שנמכר גם בגרסת 4G וגם בגרסת 5G.

לעומת עיצובו של הדגם הנוכחי בסדרה, עם הדגם החדש עוברת סמסונג למערך צילום הבולט מגבו של המכשיר ואינו מגיע בגובה אחד, כך שאנחנו כנראה צפויים לראות שיפור למערך הצילום בגזרת החומרה. מנגד, עוביו של ה-Galaxy A33 עומד על 8.1 מ”מ, לעומת עוביו של הדגם הנוכחי שעומד על 9.1 מ”מ, מה שאומר שישנה סבירות כמעט זהה שלא נקבל שדרוג למערך הצילום, אלא שמדובר בבליטה הנובעת מצמצום עוביו הכולל של המכשיר בלבד.

בין היתר, סמסונג מחקה את קיומו של שקע האוזניות מהמכשיר, מה שאומר שגם בסמארטפונים המיועדים לשוק הנמוך סמסונג לא רואה כבר צורך בשקע האוזניות. מהחזית, אנחנו עתידים למצוא מסך בגודל 6.4 אינץ’, עם פאנל מסוג Super AMOLED אשר ככל הנראה יגיע ברזולוציית +Full HD עם מגרעת בתצורת Infinity-U. ההדלפה אינה מגלה פרטים אודות קיומו של סורק טביעות אצבע, ובהתחשב בעובדה שלא ניתן לראות אותו גם במסגרת, אנחנו יכולים לשער שהוא נמצא מתחת לפני התצוגה או שהוסר לחלוטין.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בגבו של המכשיר נפגוש מערך צילום הכולל 4 חיישנים שונים, זאת בדומה ל-Galaxy A32, אך לא ידוע האם מדובר בחיישנים שעברו שיפור לעומת הדגם הנוכחי. בחלקה התחתון של המסגרת נוכל להבחין במחבר טעינה מסוג USB Type-C, כשבמסגרת הימנית מתמקמים כפתורי ויסות הווליום וכפתור ההדלקה והכיבוי, בזמן שהשמועות טוענות לכך ש-Galaxy A33 יגיע בצבעים שחור, לבן, תכלת וכתום.

זמינות

את ה-Galaxy A33 5G סמסונג עתידה לחשוף בתחילת השנה הבאה, וכנראה שכבר באיזור חודש ינואר.

השוואת מפרטים