הדלפה: עיצוב מכשיר ה-OnePlus Nord N20 5G נחשף יחד עם חלקים ממפרטו

OnePlus Nord N20 5G (הדלפה: OnLeaks / 91mobiles) OnePlus Nord N20 5G (הדלפה: OnLeaks / 91mobiles)

מעט יותר משנה לאחר שחשפה את דגם ה-Nord N10, חברת וואן פלוס ככל הנראה מוכנה לדור ההמשך, כשהדלפה חדשה חושפת כעת את מכשיר ה-OnePlus Nord 20 5G אשר מגיע עם עיצוב עדכני ומפרט טכני מעודכן, את זה ככל הנראה יוביל מסך AMOLED שיחליף את תצוגת ה-LCD באחד מהדגמים הזולים אותם מציעה החברה.

בהדלפה המגיעה מהמדליף המוכר OnLeaks בשיתוף אתר 91mobiles ניתן לראות כי בוואן פלוס מתכננים לאמץ את העיצוב המרובע יותר המזוהה עם אפל עוד מאז דגם ה-iPhone 4 שהוצג ב-2010, עיצוב שזכה לחזרה מחודשת עם דגמי ה-iPhone 12 וה-iPhone 13 בשנים האחרונות. התמונות וסרטון הוידאו שפורסמו אודות דגם ה-Nord N20 5G מעידים גם על שינוי בעיצוב המצלמות בגב המכשיר, אלו מוצגות כעת באופן בולט הרבה יותר ומופיעות באופן נפרד זו מזו ולא כחלק ממבנה אחיד בו משולבות כולן כפי שהיה בדגם הקודם בסדרה.

בתמונות מטה תוכלו לראות את דגם ה-N10 מהשנה הקודמת מול התמונה המודלפת עם העיצוב הצפוי להגיע לדגם ה-N20 החדש:

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

המפרט הטכני של ה-OnePlus Nord N20 5G צפוי לכלול מסך AMOLED בגודל 6.43 אינץ’, אשר ככל הנראה יציע קצב רענון גבוה. בשנה שעברה שילבה וואן פלוס במכשיר ה-N10 5G תצוגת LCD בגודל דומה, עם קצב רענון של 90 הרץ, בעוד החיישן הביומטרי לזיהוי טביעות האצבע מוקם בגב המכשיר. עבור הדגם החדש צפויה החברה לשלב את חיישן טביעות האצבע מתחת לתצוגה.

הדגם החדש צפוי להציג עדכון גם בצד המעבד, כאשר על פי ההדלפה תשולב ב-Nord N20 מערכת השבבים Snapdragon 695 5G, שתתפוס את מקומה של ה-SD690 ששולבה בדגם ה-N10. הפלטפורמה החדשה הוצגה לקראת סוף אוקטובר 2021, כשהיא מיוצרת בתהליך 6nm ומשלבת מעבד בעל 8 ליבות Kryo 660 במהירות שעון מירבית של 2.2 גיגה-הרץ, את המאיץ הגרפי Adreno 619 ואת מודם ה-Snapdragon X51 5G.

בצד הצילום מעידה ההדלפה על שינוי שעל פניו נראה כמו שינוי לרעה, כאשר לא קיים אזכור למצלמת הזווית הרחבה שהוצגה בדגם הקודם. יש להניח כי הפרטים בהדלפה אינם מדויקים, שכן אלו מציינים רק את קיומה של מצלמת 48 מגה-פיקסל ראשית יחד עם זוג מצלמות 2 מגה-פיקסל, כשבנוסף קיים אזכור גם למצלמת סלפי עם חיישן 16 מגה-פיקסל.

השוואת מפרטים