ל-WhatsApp יש אפליקציה חדשה ל-Windows, ואתם יכולים להשתמש בה עכשיו

זה אמנם לא חדש שאפשר להפעיל את WhatsApp גם על המחשב באמצעות WhatsApp Desktop ל-Windows דרך חנות האפליקציות או באמצעות WhatsApp Web על כל דפדפן תומך, אך החדשות המעניינות בנושא הן שלאפליקציה הפופולרית במיוחד יש כעת גרסה חדשה למחשב בגרסת בטא שהודלפה. כמובן שבמידה ותחפשו אותה באופן עצמאי בחנות של מיקרוסופט היא לא תופיע, אך היא כן תוצג דרך לינק ישיר אליה.

האפליקציה המדוברת כוללת בתוכה כבר עכשיו עיצוב חדש לגמרי עם ממשק נקי יותר מהנוכחי, כשהיא מבוססת על UWP (ר”ת Universal Windows Platform), מה שבעצם אומר שגם אם היא סגורה תוכלו לקבל ממנה התראות ללא בעיה. בנוסף, ישנה תמיכה בפונקצינליות ה-Multi-Device שהוצגה לנו לאחרונה, כך שניתן להשתמש באפליקציית הבטא המוזכרת גם ללא המכשיר עצמו.

את האפליקציה ניתן להפעיל על מערכת ההפעלה Windows 10 ומעלה ועל קונסולת ה-Xbox, כשהיא עדיין אינה כוללת את כל הפונקציות של האפליקציה הנוכחית, כמו צ’אטים בארכיון וסטיקרים, אך היא כן מציעה שפה חדשה לגמרי לממשק בגישה לאימוג’י, לפאנל ההגדרות ועוד. בעקבות היותה גרסת בטא, כל מי שישתמש באפליקציה יוכל להבחין בכפתור Feedback (משוב) הממוקם בפינה הימנית והתחתונה של התצוגה, כשהוא יאפשר לכם להעביר את דעתכם על האפליקציה היישר למפתחים לשיפור חווית השימוש.

במידה ואינכם רוצים לקבל התראות מהאפליקציה גם כשהיא סגורה, אל דאגה, ניתן לכבות את האפשרות בפאנל ההגדרות החדש. אם אתם רוצים להשתמש בה כבר עכשיו, תוכלו לעשות את זה באמצעות לחיצה על הקישור המצורף מטה, שיוביל אתכם לעמוד ההורדה של האפליקציה בפלטפורמת ה-Microsoft Store. לאחר ההורדה תידרשו לחבר את הטלפון בפעם הראשונה באמצעות קוד QR על מנת להתחיל בייבוא ההודעות שלכם.

להורדת גרסת הבטא של Whatsapp לווינדוס

השוואת מפרטים