שירותי GeForce NOW ו-Apple Music מגיעים לטלוויזיות של LG

שירות הזרמת המשחקים GeForce NOW על טלוויזיות LG (מקור LG)

חברת LG משדרגת את חווית השימוש בטלוויזיות החכמות שלה עם הוספת תמיכה בשירות הזרמת המשחקים GeForce NOW של אנבידיה, זאת בנוסף להוספת תמיכה בשירות הזרמת המוזיקה Apple Music.

שירות הזרמת המשחקים של אנבידיה GeForce NOW מאפשר למשתמשים לשחק במגוון רחב של משחקים באופן מקוון באמצעות שרתי אנבידיה, ובעוד שניתן היה לשחק בהם עד היום במגוון אמצעים שונים, LG הופכת להיות יצרנית הטלוויזיות הראשונה המשלבת את השירות במסכים של החברה.

LG תשיק את אפליקציית ה-GeForce NOW החדשה שלה כבטא בשלב הראשון, ועבור דגמי טלוויזיות נבחרים לשנת 2021 מסדרות ה-OLED, QNED ו-NanoCell, כאשר החברה תכריז על רשימה ספציפית של דגמים בהמשך. המשתמשים יוכלו ליהנות מהאפשרות לשחק ביותר מ-35 משחקים בחינם דרך השירות, בנוסף למגוון משחקים נוספים, כאשר הם יזדקקו לבקר משחקים אלחוטי תומך על מנת לעשות זאת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שירות הזרמת המשחקים GeForce NOW על טלוויזיות LG (מקור LG)

לי סאנג- וו, סגן מנהל בכיר ב-LG, אמר:

צרכני LG מצפים לקבל מאיתנו את הטוב ביותר בכל הקשור לגיימינג על מסכים גדולים. שיתוף הפעולה עם Nvidia הוא סימן למחויבות שלנו לספק עבורם את חווית הגיימינג הטובה ביותר שניתן לקבל על מסכי הטלוויזיה של LG המריצים את מערכת ה-webOS.

Apple Music בטלוויזיה

בנוסף לאפשרות לשחק במשחקים דרך הטלווזיה, LG הציגה שיתוף פעולה חדש עם אפל על מנת להביא את שירות הזרמת המוזיקה Apple Music לטלוויזיות החכמות של החברה באמצעות אפליקציה יעודית חדשה המיועדת לטלוויזיות המריצות את מערכת ה-webOS 4.0 ומעלה.

שירות הזרמת המוזיקה Apple Music על טלוויזיות LG (מקור LG)

השילוב של GeForce NOW ו-Apple Music נותן ערך נוסף לשימוש בטלוויזיות LG בעבור משתמשים קיימים. עם זאת, בעוד שאת שירות ה-Apple Music אפשר יהיה למצוא בכל טלוויזיה חכמה שמריצה WebOS 4.0 ומעלה, סביר להניח כי רק הדגמים המתקדמים יותר של טלוויזיות LG יהיו מסוגלים להריץ כראוי את GeForce NOW על מנת לקבל חווית משחק חלקה וטובה.

השוואת מפרטים