הדלפה: עיצובו של ה-Google Pixel 6a נחשף בתמונות הדמיה מלאות

Google Pixel 6a (תמונה: 91mobiles) Google Pixel 6a (תמונה: 91mobiles)

סדרת ה-Pixel 6 מבית גוגל עוד לא נמצאת יותר מחודשיים בשוק ובהפתעה גמורה אנחנו מגלים כעת לראשונה על קיומו של מכשיר ה-Pixel 6a, אשר יגיע כמחליפו הרשמי של ה-Pixel 5a 5G ויוריד את מחיר הסדרה המינימלי אף יותר. כבר ברגעים אלו גוגל מציעה את הפיקסל 6 הסטנדרטי במחיר אטרקטיבי למדי של 599 דולר, כשהוא מציע מפרט דגל תחרותי ועיצוב ייחודי.

מכשיר ה-Pixel 6a עתיד להמשיך את קו העיצוב החדש של גוגל המייחד אותה מהמתחרות, כשלפחות בתמונות ההדמיה אנחנו יכולים להבחין בכך שהמכשיר יכלול שוליים דקים יותר מאלו שהופיעו בפיקסל 6 הרגיל, וגם הוא יגיע עם חור מצלמה בחלקו העליון. גודל המסך יהיה קטן יותר, וזה יסתכם ב-6.2 אינץ’ לעומת 6.4 אינץ’ בדגם הנוכחי, מה שאומר שייתכן ונראה גם ירידה במשקל לעומת הפיקסל 6 אשר שוקל 207 גרם.

גבו של המכשיר אומנם ימשיך להשתמש בפס המובלט של גוגל למערך הצילום, אך הוא לא בהכרח ישתמש בכל המקום הפנוי שנשאר בעקבות העובדה שהוא כולל רק 2 חיישני צילום המתיישבים בחלקו השמאלי של הפס. פלטת הצבעים אותה גוגל מיישמת לסדרה תמשיך להתחלק ל-2 חלקים עם דגם ה-6a, כך שנקבל צבע אחד בחלקו התחתון וצבע אחר בחלקו העליון. מידותיו של המכשיר המדובר יסתכמו ב-152.2 מ”מ לאורכו, כשרוחבו יתפרס ל-71.8 מ”מ ועובי הגוף יעמוד על 8.7 מ”מ ללא מערך הצילום ו-10.4 מ”מ עם מערך הצילום.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בדומה לדגם הסטנדרטי הנוכחי, ההשערות מספרות לנו על כך שנראה כאן מסך מסוג OLED עם סורק טביעות אצבע מתחת לפני התצוגה, יחד עם מערכת השבבים Snapdragon 778G או גרסת ביניים של שבב ה-Tensor איתו גוגל מריצה את סדרת הדגל. בחזרה למבנה המכשיר, נוכל לראות שהמסך מציע תצורה שטוחה, בזמן שכפתורי וויסות הווליום יושבים באופן מוזר למדי באמצע המסגרת הימנית כשמעליהם מתמקם כפתור ההדלקה והכיבוי.

זמינות

בשלב זה תאריך הכרזתו של המכשיר אינו ידוע, אך בהתחשב בעובדה שה-Google Pixel 5a 5G הוצג רק בחודש אוגוסט האחרון, אנחנו משערים שממשיך דרכו יגיע בחודש פברואר במקרה המוקדם ביותר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים