רגע לפני: סדרת ה-Oppo Reno 7 נחשפת עם עיצוב חדש ודקיק

Oppo Reno 7 Pro (תמונה: Oppo) Oppo Reno 7 Pro (תמונה: Oppo)

את סדרת מכשירי ה-Oppo Reno 7 אנחנו צפויים לפגוש רק בעוד 3 ימים, ב-25 בנובמבר, אך רגע לפני שנגיע לשם אתר הסחר JD.com מפרסם את העיצוב המלא של המכשירים בנוסף לחלקים ממפרטם. את המכירה תתחיל החברה עוד באותו היום, וכבר עכשיו אנחנו יכולים לקבל מבט ראשון ומעט עמוק אל הבחירה של Oppo לשוק הביניים ב-2022.

Reno 7 SE 5G

הדגם הצנוע ביותר בסדרה מגיע תחת המיתוג SE, כשעיצובו מציג לנו מסך הנפרס מקצה לקצה בחזיתו, עם שוליים בגודל סביר ביחס לתחרות וחור מצלמה המתיישב בחלקו העליון והשמאלי. דרך התמונות שנחשפו לא ניתן להבחין האם המכשיר כולל סורק טביעות אצבע מתחת לפני התצוגה, אך כן נראה שזה הוא הדגם היחיד מבין השלישייה שמגיע עם עיצוב מעוגל ולא מרובע ושטוח כאחיו הגדולים.

בחלקו האחורי ניתן למצוא את עיצוב הכוכבים הנופלים החדש של Oppo, כשמערך הצילום עתיד להציע 3 חיישנים נפרדים ומצלמת סלפי הממוקמת מקדימה. את ה-Reno 7 SE נמצא בצבעים כחול-כוכבים, זהב ושחור-ירח בגרסאות של 8/128 גיגה-בייט ו-8/256 גיגה-בייט עם תמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G), כשתג מחירו אינו ידוע וייחשף רק בתאריך ההכרזה הרשמי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Reno 7 5G

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים ליותר כוח עבודה, תגידו שלום ל-Reno 7, מכשיר שוק הביניים האמצעי בסדרה אשר מציע עיצוב מרובע ושטוח יותר, עם שוליים דקיקים לתצוגה הנפרסת מקצה לקצה וחור מצלמה במיקום זהה לאחיו הקטן. כאן נוכל לשער ש-Oppo כנראה תמקם סורק טביעות אצבע מתחת לפני התצוגה, אף על פי שהוא אינו מופיע בתמונות הרשמיות.

לעומת דגם ה-SE שבו לא נחשפנו ליותר מידי פרטים טכניים, כאן אנחנו מגלים כי עוביו של המכשיר יסתכם ב-7.59 מ”מ בלבד, כשהוא מצליח לדחוס בתוכו סוללה בקיבולת 4500 מיליאמפר/שעה וגם את מערכת השבבים Snapdragon 778G. בגב המכשיר נמצא 3 חיישני צילום שונים, כשהראשי מביניהם יגיע ברזולוציה של 64 מגה פיקסל. את הדגם הזה החברה מציעה בגרסאות של 8/128 גיגה-בייט, 8/256 גיגה-בייט ו-12/256 גיגה-בייט, בצבעים כחול-כוכבים, זהב-זריחה ושחור-לילה.

Reno 7 Pro 5G

הדגם המשודרג ביותר בסדרה הוא כמובן זה שכולל את תג השם פרו יחד איתו, וכיאה לכך ה-Reno 7 Pro כולל מסך שנפרס גם הוא מקצה לקצה עם שוליים דקים במיוחד, חור מצלמה בחלקו העליון והשמאלי, עיצוב שטוח ומערך צילום משולש בחלקו האחורי עם תאורת LED מסביב המשמשת להצגת התראות ומה שנראה כמו חיישן פוקוס לייזר. בדומה לשאר המכשירים בסדרה, גם כאן אנחנו משערים שנמצא סורק טביעות אצבע מתחת לפני המסך, אך לפחות בשלב זה הדבר אינו בטוח.

גופו של דגם הפרו דק אף יותר משל אחיו, כשהוא מגיע לעובי של 7.45 מ”מ בלבד אך עדיין מצליח לדחוף פנימה סוללה בקיבולת 4500 מיליאמפר/שעה וגם מוסיף לכך טעינה סופר מהירה בהספק 65 וואט. מערכת השבבים המתחזקת את המערך הזה היא ה-Dimensity 1200-MAX מבית מדיה-טק, המיוצרת בתהליך 6 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות בתדר מירבי של 3 גיגה-הרץ.

את ה-Reno 7 Pro 5G תוכלו להשיג בצבעים כחול-כוכבים, זהב-שלג ושחור-לילה בגרסאות של 8/256 גיגה-בייט ו-12/256 גיגה-בייט.

השוואת מפרטים