לנובו הכריזה על Yoga T500 – מקרן נייד ואלחוטי המגיע עם סוללה מובנית

מקרן ה-Yoga T500 Play Wireless Projector (מקור לנובו)

לנובו (Lenovo) חשפה את ה-Yoga T500 Play Wireless Projector, מקרן 1080p חכם, זעיר ונייד באמת עם עוצמת תאורה של 1400 לומן המיועד לשוק הסיני המגיע עם סוללה מובנית ומציע עד 5 שעות הקרנה ללא צורך בחיבור למקור חשמל חיצוני כלל.

בעוד שלנובו לא השיקה רשמית את מקרן ה-YOGA T500, אלא רק פרסמה אותו בעמוד הוויבו (Weibo) הסיני הרשמי של החברה, ניתן לומר כי מדובר על גרסה משודרגת של מקרן ה-Lenovo Smart Projector T500 שהוצג מוקדם יותר השנה, כאשר בדומה לו, גם כאן נמצא את מערכת ההפעלה אנדרואיד, יחד עם 2GB זיכרון ו-32GB אחסון להרצת תכנים ישירות מהמקרן עצמו.

מקרן ה-Yoga T500 מציע רזולוציית הקרנה של 1080p עם תמיכה בהצגת תכנים ב-4K (לא יציג אותם ב-4K, רק תומך בתכנים כאלה) וגודל של עד 100 אינץ’, כאשר הוא מציע עוצמת תאורה של 1400ANSI לומן. לפי לנובו, סוללת ה-22,500mAh המובנה תספיק לעד 5 שעות הקרנה, או “3 סרטים מלאים” כפי שהחברה מגדירה זאת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

לנובו לא חשפה את תאריך ההשקה או תג המחיר הרשמי של מקרן ה-Yoga T500 Play Wireless Projector, אך ידוע כי הוא יהיה זמין במחיר השקה מיוחד של 2999 יואן (כ~1482 ש”ח).

מקרנים זעירים אינם דבר חדש בפני עצמם, אך השילוב של סוללה פנימית במקרן המאפשרת להשתמש בו ללא צורך בחשמל הופכת אותו לפתרון נייד באמת עם יכולת שימוש במגוון מצבים גדול יותר ממקרן סטנדרטי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים