מיקרוסופט מציגה סוודר חג מולד “מכוער” בעיצוב שולה המוקשים הקלאסי

סוודר שולה המוקשים המכוער של מיקרוסופט (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על מוצר ייחודי לרגל לרגל חג המולד, ה-Microsoft Minesweeper Ugly Sweater, סוודר חג מולד “מכוער” בעיצוב משחק שולה המוקשים הקלאסי של החברה, המגיע כחלק מקמפיין תרומה לארגון הצדקה AbleGamers בעבור גיימרים בעלי מוגבלויות.

לקהל הישראלי זה ישמע מעט מוזר, אך אחת מהמסורות היותר מעניינות של חג המולד, במיוחד ובארה”ב, היא לתת סוודרים כמתנה לאנשים. בלא לא מעט מקרים, הסוודרים הללו מגיעים בעיצובים חגיגיים במיוחד אך גם מכוערים לא פחות, כאשר אפילו קיימות תחרויות של סוודר חג המולד המכוער ביותר. כעת מצטרפת מיקרוסופט זו פעם נוספת למסורת הלא רשמית הזו עם הסוודר המכוער השנתי שלה.

בעוד שבשנה שעברה מיקרוסופט הציגה סוודר המבוסס על תוכנת ה”צייר” (MS Paint), הפעם החברה השיקה את סוודר שולה המוקשים הקלאסי עם עיצוב בדמות עץ חג מולד בקדמת הסוודר, יחד עם ציון שנת 2021 הנוכחית ו-1990, השנה בה הוצג המשחק לראשונה, מוקשים גדולים בשרוולים ופרטים נוספים מהמשחק. כחלק ממכירת הסוודרים, החברה תעביר לארגון ה-AbleGamers תרומה בסך 100 אלף דולר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סוודר שולה המוקשים המכוער של מיקרוסופט (מקור מיקרוסופט)

סוודר ה-Microsoft Minesweeper Ugly Sweater מגיע במחיר של 74.99 דולר (כ~236 ש”ח), כאשר סביר להניח שעד שתקראו את הידיעה הזו יגמר המלאי של הסוודרים בחברה.

באופן מעניין למדי, תג המחיר של 74.99 דולר הוא בדיוק מתחת לרף המכס הישראלי, דבר שאולי רמז באופן עקיף לכך שהיה קיים ביקוש לסוודרים גם בישראל מאחר והוא נשלח גם מחוץ לארה”ב.

פרטים נוספים על הסוודר באתר החברה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים