טיקטוק מציגה את Creator Next – כלי ליצירת הכנסות מהפלטפורמה

Creator Next בעבור יוצרי תוכן (מקור טיקטוק)

טיקטוק (TikTok), הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, משחררת את Creator Next, סט כלים יעודי חדש בעבור יוצרי תוכן בפלטפורמה, המיועד לעזור בהגדלת ההכנסות, בין אם מדובר בתמיכה ישירה מטיקטוק, שיתופי פעולה עם מותגים או תמיכה מהעוקבים שלהם.

פלטפורמות חברתיות דוגמת טיקטוק מתחלקות לשניים – יוצרי התוכן וצרכני התוכן, דבר שיוצר מצבים בהם לפעמים פלטפורמות מתחרות על יוצרי התוכן על מנת שיפרסמו את התוכן שלהם אצלן. כאן נכנס Creator Next, המיועד לאפשר ליוצרי תוכן מעל גיל 18 העונים לדרישות של החברה לקבל כסף עבור התוכן אותו הם יוצרים.

עוד קודם לכלי החדש, טיקטוק כבר הציעה את ה-TikTok Creator Fund, קרן תמיכה המעניקה ליוצרי תוכן כסף על מנת לסייע להם להמשיך ליצור תוכן. בנוסף, החברה יצרה את ה-TikTok Creator Marketplace, פלטפורמה חדשה ורשמית המקשרת בין מותגים שונים ליוצרי תוכן בטיקטוק בהם הם מעוניינים להשתמש על מנת לקדם את המותג או ליצור שיתופי פעולה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אפשרויות ב-Creator Next בעבור יוצרי תוכן (מקור טיקטוק)

ה-Creator Next מגיע גם ככלי לתמיכה ישירה יותר של המשתמשים ביוצרי התוכן, עם האפשרות (המסובכת למדי) של משלוח LIVE Gifts, (“מתנות בלייב”) ו-Video Gifts (“מתנות בוידאו”) אותם המשתמש יכול לקנות בתמורה למטבעות וירטואליים אותם הוא רוכש בכסף אמיתי בטיקטוק. את המתנות ממירה טיקטוק ליהלומים בפלטפורמה בהתאם לצפיות בתכנים של יוצר התוכן, את אלו יוכלו היוצרים להמיר לכסף אמיתי. לבסוף, קיימת גם אפשרות לטיפים בצורה ישירה יותר בדמות כסף שיגיע ישירות מהמשתמש ליוצרי התוכן להם מעוניינים לתרום.

הפיצ’רים השונים ב-Creator Next זמינים למשתמשים העומדים בדרישות החברה, בין אם מדובר בגיל של 18 ומעלה או בכמות צופים ועוקבים מסויימת, כאשר חלקם זמינים רק בחלק מהמדינות.

האפשרויות השונות לתמיכה של טיקטוק והמשתמשים ביוצרי התוכן נועדה לסייע לאותם יוצרי תוכן להתמקד ביצירת תוכן בלבד, כאשר כיום לא נדיר למצוא אנשים שהפכו את הנושא לעיסוק העיקרי שלהם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים