המתכונים הפופולרים בטיקטוק יגיעו עד הבית עם שירות ה-TikTok Kitchen

מסעדת ה- TikTok Kitchen הוירטואלית (מקור

טיקטוק (TikTok), הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, רוצה להביא לכם את המנות הויראליות שראיתם בטיקטוק עם שירות ה-TikTok Kitchen החדש, המגיע כשיתוף פעולה עם חברת Virtual Dining Concepts.

בין הסרטונים השונים אותם ניתן לראות בטיקטוק אפשר למצוא לא מעט המלצות למנות ומדריכי בישול, דבר שגרם לחברה להגיע להחלטה על שיתוף הפעולה עם Virtual Dining Concepts המתמחה ביצירת “מסעדות וירטואליות” הפועלות במשלוחים בלבד, עם תפריטים ייחודיים למגוון מפורסמים ועוד, דוגמת היוטיובר המוכר MrBeast, באמצעות מטבחים של מסעדות קיימות.

בתפריט של מסעדת TikTok Kitchen הוירטואלית יהיה אפשר למצוא מגוון של מנות ויראליות דוגמת הפסטת הפטה האפויה (baked feta pasta), שהייתה גם למנת האוכל עם הכי הרבה חיפושים בגוגל ב-2021, כאשר התפריט ישתנה כל 3 חודשים בהתאם לויראליות של המנות השונות. בנוסף לפסטה אפשר יהיה למצוא בתפריט את הצ’יפס פסטה, סמאש בורגר וצלעות תירס.

טיקטוק התחייבה בהכרזה כי תחלק חלק מהרווחים של מסעדת ה-TikTok Kitchen הוירטואלית עם יוצרי התוכן בפלטפורמה של החברה, כאשר לא בטוח כיצד תחליט מי מהיוצרים בפלטפורמה אחראי לאותה המנה. בנוסף, טיקטוק תשקיע חלק נוסף מהרווחים ביוצרי תוכן מתחום הבישול ברשת החברתית.

תפריט ה-TikTok Kitchen צפוי להיות זמין דרך כ~300 מסעדות עם השקת השירות בארה”ב ב-2022, כאשר המספר צפוי לגדול עד ליותר מ-1000 עד סוף השנה הבאה.

ראיתם מנה בטיקטוק ותמיד רציתם לנסות אותה אבל לא היה לכם כוח להכין אותה? על זה בדיוק מתכננת החברה להסתמך עם הצגת שירות ה-TikTok Kitchen החדש. לא מדובר על קונספט ייחודי לטיקטוק, אלא בטרנד שהולך וגובר ונועד לספק על הדרך תעסוקה נוספת למסעדות שיכינו את תפריט המשלוחים החדש, אך בניגוד למקרים אחרים, טיקטוק מגיעה כרשת חברתית ענקית לשולחן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים