וואטסאפ תאפשר למנהלים למחוק הודעות של משתמשים בקבוצות שלהם

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) צפויה להוסיף אפשרות חדשה עבור מנהלי קבוצות בוואטסאפ כדי שיוכלו למחוק הודעות של משתמשים בקבוצה, כך עולה מצילום מסך חדש של אתר WABetaInfo מגרסת בטא לאנדרואיד המציגה התראה על הודעה שנמחקה על ידי מנהל הקבוצה.

למרות שוואטסאפ נחשבת לאחת מאפליקציות המסרים המידיים הפופולריות בעולם ובישראל, קיימים בה לא מעט חסרונות בפיצ’רים בהשוואה למתחרים דוגמת טלגרם הפופולרית לא פחות, בהן באפשרויות אותן היא מעניקה למנהלי קבוצות. נכון להיום, רק המשתמש שכתב תגובה בקבוצה יכול לבחור למחוק אותה מהיסטוריית השיחות שלו או של כל מי שקיבל את ההודעה, אך לא מנהל הקבוצה בה ההודעה פורסמה, דבר שצפוי להשתנות\ עם הפעלת הפיצ’ר החדש שאותר בגרסת הבטא 2.22.1.7 לאנדרואיד, כאשר הודעות שנמחקו על ידי מנהלים יוצגו כ”זה נמחק על ידי מנהל” (This was deleted by an admin).

פיצ’ר מחיקת הודעות בקבוצות על ידי מנהלים (מקור WABetaInfo)

כמו בכל פיצ’ר בטא עליו עובדת וואטסאפ, לא ידוע מתי החברה תאפשר למנהלי קבוצות למחוק הודעות בקבוצות שלהם.

היכולת למחוק הודעות ספציפיות של משתמשים בקבוצות תאפשר למנהלים לשמור על סדר בקבוצה על ידי מחיקת הודעות לא הולמות או כל הודעה שמפרה את חוקי הקבוצה הרלוונטית, ללא הצורך להוציא את האדם שכתב אותה מהקבוצה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים