סוללת “דורסל אופטימום” מגיעות לישראל כדי לספק חיי סוללה ארוכים יותר או עוצמה גבוהה יותר

דורסל אופטימום (צילום: רונן מנדזיצקי) דורסל אופטימום (צילום: רונן מנדזיצקי)

חברת דורסל הודיעה היום (ג’, 21.12) כי תשיק בישראל את סוללת ה-Duracell Optimum שהוצגה לראשונה ב-2019, המשתמשת בטכנולוגיה המאפשרת להתאים את הסוללה למכשירים אותם היא מפעילה, כשבחברה טוענים כי הטנוכלוגיה תאפשר חיי סוללה ארוכים יותר או הספק גבוה יותר, על פי הדרישות של המכשירים עבורם תשתמשו בסוללות.

הסוללות החדשות מאפשרות התאמה לסוגים שונים של מכשירים, כך שאלו שדורשים חיי סוללה ארוכים יותר כמו בקרי שליטה לקונסולות משחק (לפחות אלו שעדיין עובדים על סוללות סטנדרטיות ולא לית’יום נטענות) יוכלו לנצל תוספת של עד 200%, בעוד מוצרים אחרים, דוגמת צעצועים ממונעים, הדורשים הספק גבוה של סוללה, יוכלו לנצל פונקציה זו שמציעה הדורסל אופטימום.

סוללות דורסל אופטימום יהיו זמינות בגרסאות ‘AA’ ו-‘AAA’ (ראו תמונה בראש הכתבה) ועל פי החברה הן יודעות להתאים עצמן לדרישות המכשיר בו ישולבו באופן אוטומטי, בין אם יש צורך בביצועים גבוהים או בזמן שימוש ארוך יותר. הדבר מתאפשר על ידי חשיבה מחדש על הדרך בה מהונדסת טכנולוגיית הקתודה של הסוללה, ממנה יוצא הזרם החשמלי, כשבדורסל מסבירים שהוסיפו רכיב אקטיבי חדש המבוסס על 14 פטנטים, כאשר התוצאה היא סוללה המספקת וולטז’ (כוח אלקטרו-מניע) הזהה לזה של סוללות אחרות (1.5V), אך עם צפיפות האנרגיה הגבוהה ביותר מבין סוללות האלקליין של דורסל, מה שמאפשר לשלוח וולטז’ גבוה יותר בפועל למוצר אותו היא מניעה.

לצד טכנולוגיית הסוללה החדשה השיקה דורסל עם חבילות האופטימום גם אריזה חדשה ונוחה לשימוש, אשר גם הופכת לתיבת איסוף לסוללות משומשות. עיצוב האריזה נועד לעזור למקד את תשומת הלב של הצרכן בצורך למחזור סוללות, ולהזכיר לכולם להביא את הסוללות המשומשות לנקודת האיסוף בזמן. הצבת הסוללות המשומשות במהופך בתוך המארז, תסייע להבדיל בינן לבין הסוללות החדשות. גם המארז עצמו, עשוי מקרטון וניתן למחזור מלא.

את מחיר הסוללות בישראל לא חשפה בפנינו דורסל, אך הן זמינות במגוון חנויות במחירים שונים – הנה כמה דוגמאות:

סוללות AA/AAA:

  • שופרסל, חבילת 4 סוללות – כ-18 ש”ח
  • סופר פארם, חבילת 6 סוללות – כ-27 ש”ח

והמחירים באמזון להשוואה:

סוללות AA (לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר באמזון)

  • חבילת 12 סוללות AA עולה כ-12 דולר (לפני משלוח)
  • חבילת 6 סוללות AA עולה כ-7 דולר (לפני משלוח)
  • חבילת 4 סוללות AA עולה כ-6 דולר (לפני משלוח)

סוללות AAA (לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר באמזון)

  • חבילת 24 סוללות AAA עולה כ-25.5 דולר (לפני משלוח)
  • חבילת 18 סוללות AAA עולה כ-15 דולר (לפני משלוח)
  • חבילת 8 סוללות AAA עולה כ-9 דולר (לפני משלוח)
  • חבילת 4 סוללות AAA עולה כ-6 דולר (לפני משלוח)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים