אומה תורמן מככבת בגרסה האמריקאית לסדרה הישראלית “כפולים”

תמונה: +Apple TV

אפל שיחררה את הטריילר הראשון לעיבוד האמריקני-בריטי של הסדרה הישראלית “כפולים”, אשר שווקה בעולם תחת השם “False Flag”. עם זאת, הסדרה החדשה בכיכובה של אומה תורמן, תעלה תחת השם החדש “Suspicion”.

הגרסה הישראלית עסקה במעורבותם של חמישה אזרחים ישראלים בפרשת חטיפת שר ההגנה האיראני בעת ביקור חשאי ברוסיה. הגרסה האמריקאית תתמקד בסיפור חטיפה אחר ורלוונטי יותר לקהל בינלאומי. הסדרה תעקוב אחר אשת המדיה העשירה קתרין ניומן (תורמן) אשר בנה נלקח בעת שהות במלון על ידי ארבעה חוטפים מסתוריים.

כאשר כוחות המשטרה הבריטים וה-FBI פוצחים בחקירה, הם מתחילים לחשוד בעיקר בארבעה אזרחים בריטים פשוטים אשר שהו במלון באותו זמן. בעוד האזרחים הבריטים מנסים להוכיח את חפותם, קנוניה גדולה יותר נחשפת לאט לאט ואנו נשארים עם השאלה – על מי אפשר לסמוך?

הטריילר מתחיל בכלה שנעצרת באמצע חתונתה ונלקחת לחקירה על ידי המשטרה. אחריה, אנו רואים את כל ארבעת האזרחים החשודים מנסים להבין מדוע הם נחשבים למעורבים בפרשת החטיפה. בעוד קתרין רק רוצה למצוא את בנה, הארבעה מתחילים לשתף פעולה כדי לנסות לפענח מה הקשר ביניהם והאם יש סיבה שדווקא הם חשודים.

העיבוד בן 8 הפרקים מגיע מאת היוצר רוב ויליאמס (“האיש במצודה הרמה”), ובהפקת אבי ניר תחת הזרוע הבינלאומית של קשת הפקות. אל תורמן מצטרפים בצוות השחקנים גם נואה אמריך (“האמריקאים”), קונאל נייאר (“המפץ הגדול”), ג’ורג’ינה קמפבל (“מראה שחורה”) ואליזבת’ הנסטרידג’ (“סוכני ש.י.ל.ד”).

הסדרה תעלה באפל טיוי פלוס ב-4 בפברואר, עם שני הפרקים הראשונים. לאחר מכן תשודר בשידור שבועי בכל יום שישי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים