הוכרז: Logitech Signature M650 – עכבר אלחוטי המתאים לעבודה בשתי הידיים

לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בעולם, הכריזה על ה-Signature M650, עכבר מחשב אלחוטי בעל עיצוב ארגונומי לשימוש נוח לאורך זמן, המיועד למשתמשים ימניים ושמאליים ויהיה זמין גם ב-2 גדלים שונים על מנת לתת מענה טוב יותר עבור המשתמשים השונים.

עכבר ה-M650 החדש מגיע ב-3 גרסאות, דגם ה-M650 הרגיל והקטן, דגם ה-M650 L הגדול וה-M650 L Left המיועד למשתמשים שמאליים, כאשר הוא משלב את טכנולוגיית SmartWheel לגלילה מהירה וחלקה או מדוייקת יותר בהתאם לצרכי המשתמש, וה-SilentTouch של החברה להורדת רעש ה”קליק” מלחיצות העכבר ב-90%.

העכבר יגיע במבחר צבעים, כאשר הוא משתמש בחיישן אופטי בעל דיוק של 400DPI עד 2000DPI ו-5 כפתורים. בדומה לעכברים קודמים של החברה, גם הדגם החדש שם דגש על קיימות ואיכות הסביבה ומשלב פלסטיק ממוחזר PCR (ר”ת post-consumer recycled) ברמה של עד 64%, בהתאם לצבע העכבר. מבחינת זמן השימוש, העכבר משתמש בסוללת AA רגילה המספיקה לשימוש של עד שנתיים באמצעות החיבור ה-Logi Bolt היעודי של החברה או עד 20 חודשים דרך חיבור ה-Bluetooth.

עכבר ה-Signature M650 החדש של לוג’יטק יהיה זמין למכירה בארץ מחודש פברואר הקרוב במחיר של 169 ש”ח.

עכבר Logitech Signature M650 (מקור לוג'יטק)
עכבר Logitech Signature M650 (מקור לוג’יטק)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים