הוכרז: Midea obode P8 – שואב אבק רובוטי עם יכולת ניגוב במים וריקון אוטומטי של מים מלוכלכים

שואב האבק השוטף הרובוטי obode P8 (מקור obode)

חברת מידאה (Midea), אחד ממותגי מוצרי החשמל הסיניים הגדולים בעולם, הכריזה על ה- obode P8, שואב האבק השוטף והרובוטי שמגיע עם בסיס טעינה בעל צמד מיכלי מים, נקיים ומלוכלכים, המסוגל לרוקן ולמלא מחדש את מכל המים המובנה של השואב החדש.

שואב ה-P8 של מידאה מגיע כפתרון השאיבה והשטיפה החכם של החברה עם יכולת הפעלה קולית, כשהוא משלב צמד “דיסקיות ניגוב” (mopping discs) המסתובבות במהירות של 200 סל”ד ומיועדות לניקוי רטוב של הרצפה בשילוב עם מיכל המים המובנה. השואב מגיע עם מערך של מעל 30 חיישנים הכוללים חיישן ToF Lidar מהדור השישי למיפוי חכם של הבית עם יכולת שמירה של עד 3 קומות נפרדות, כאשר הוא מסוגל לעבור מכשולים בגובה של עד 20 מ”מ ולזהות מכשולים ושטיחים על מנת להימנע מלהיתקל בהם או להעלות עליהם.

השואב מציע עוצמת שאיבה של 2000Pa, כאשר הוא מגיע עם מיכל לכלוך בנפח של 400 מ”ל, מיכל מים של 160 מ”מ וסוללת 6200mAh מובנית. לפי החברה, השואב חוזר לבסיס הטעינה שלו אחרי ניקוי רטוב של כ~20 מ”ר לביצוע ניקוי עצמי של צמד דיסקיות הניגוב שלו, יבוש שלהן בטמפרטורה של 55 מעלות ומילוי מחדש של מיכל המים המובנה לפני המשך ניקוי הבית, כאשר בסיס הטעינה מגיע עם מיכל מים נקיים בנפח של 4.7 ליטר, ומיכל למים מלוכלכים בנפח 4.6 ליטר.

שואב האבק השוטף הרובוטי obode P8 (מקור obode)
שואב האבק השוטף הרובוטי obode P8 (מקור obode)

חברת מידאה משיקה את שואב האבק הרובוטי obode P8 בשלב הראשוני כפרויקט קיקסטארטר החל מה-9.2, כאשר הוא מתוכנן להגיע לשוק בקיץ הקרוב במחיר של 1099 דולר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים