הדלפה: העיצוב המלא של ה-Galaxy S22 נחשף בתמונות רשמיות עם מידע חדש

Samsung Galaxy S22 Concept (תמונה: LetsGoDigital) Samsung Galaxy S22 Concept (תמונה: LetsGoDigital)

אנחנו עדיין נמצאים במרחק של כחודש ממועד ההכרזה על סדרת הדגל הבאה של סמסונג, אך הדבר אינו מונע מההדלפות להגיע והמדליף המוכר Ishan Agarwal מביא אלינו תמונות רשמיות של דגמי ה-Galaxy S22 וה-Galaxy S22 Plus. לצד התמונות הללו מצרף המדליף מידע חדש אודות הדגמים כמו מידותיהם, מהירות הטעינה ופרטים אודות התצוגה.

דרך התמונות שנחשפו אנחנו יכולים לראות כי סמסונג בוחרת השנה לעבור אל שוליים אחידים מכל כיוון, מה שאומר שלעומת שנים קודמות בהן השוליים העליונים והתחתונים היו עבים יותר מהשוליים בצדדים, בדור החדש נקבל שוליים אחידים מכל כיוון בדומה למה שעושה אפל עם האייפונים שלה. באמצעות התמונות נוכל לראות גם שסמסונג נפרדת מהעיצוב האייקוני אותו יצרה עם סדרת ה-S21 בו מערך הצילום נשפך מהמסגרת אל הגב, לטובת עיצוב דומה בו מערך הצילום מתיישב ממש בקצה אך לא מגיע מהמסגרת.

עוד בדיווח מספר המדליף כי לעומת השמועות, סמסונג צפויה להשתמש במערכת השבבים Exynos 2200 ולא רק ב-Snapdragon 8 Gen 1, מה שאומר שמכשירים באנגליה ובמספר מדינות נוספות לא יקבלו את מערכת השבבים מבית קוואלקום. בעקבות העובדה שבישראל קיבלנו עד היום מכשירים עם מערכת השבבים Exynos, ישנה סבירות גבוהה שגם אנחנו נהיה בין המדינות שלא יקבלו את המכשירים עם מערכת השבבים של קוואלקום.

במעבר לתצוגה של ה-Galaxy S22 Plus, כאן מספר לנו אגרוואל כי האחרון יכלול מסך המסוגל להגיע לבהירות מירבית של 1750 ניטים (Nits), זאת בדומה לדגם האולטרה ובשונה מאוד ממכשירים כדוגמת האייפון 13 פרו מקס שמגיע עד ל-1200 ניטים. גם מהירות הטעינה צפויה לקבל שדרוג בדגם הפלוס, וזו תעלה מהספק של 25 וואט בדגם הנוכחי ל-45 וואט בדגם החדש על גבי סוללה בקיבולת 4500 מיליאמפר/שעה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים