דיווח: אפל תציג מסך גדול יותר ב-iPhone SE 4 שייחשף בין 2023-2024

iPhone SE 2020 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) iPhone SE 2020 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

רק לפני כשבוע דיווחנו על כך שמכשיר ה-iPhone SE 2022 עתיד להיחשף בחודשים הקרובים, והיום אנחנו מגלים כי האייפון המדובר צפוי להגיע תחת השם iPhone SE+ 5G. את הנתונים החדשים מביא אלינו האנליסט המוכר Ross Young, אשר מוסיף ומעיד גם על ה-iPhone SE 4 שכנראה יפגוש אותנו במהלך שנת 2023 או ב-2024 עם מפרט משודרג ומסך גדול יותר.

בדיווחו של יאנג אנחנו מקבלים אישור נוסף לכך שה-iPhone SE אותו נקבל ב-2022 יגיע עם מסך בגודל 4.7 אינץ’ ועם פאנל מסוג LCD, מה שעד כה קיבלנו גם בדור הנוכחי של ה-iPhone SE. איננו יודעים האם אפל עתידה להיפטר מכפתור הבית עם האייפון הזה או להישאר איתו שנה נוספת, אך אנחנו כן יודעים שלא נראה גם השנה מעבר בסדרה זו למסכי ה-OLED בהם אפל משתמשת בסדרת האייפון 13.

בנוסף לפרטים הללו, יאנג מוסיף כי במהלך 2023 או 2024 נקבל את ממשיך דרכו של ה-iPhone SE שיוצג השנה, כשזה יביא עמו מסך גדול יותר בגודל 5.7 או 6.1 אינץ’, ונכון לשלב זה הרוחות נושבות לכיוון מסך בגודל 5.7 אינץ’. האנליסט אינו מציין האם יהיה מדובר במסך מסוג OLED או המשכיות של פאנל ה-LCD, אך אנחנו משערים שבהתחשב בעובדה שהשנה אנחנו מקבלים LCD, ניתן לצפות בשנה הבאה נראה מעבר ל-OLED בסדרת ה-SE.

המעבר למסך בגודל 5.7 אינץ’ ימקם את הדור הרביעי בסדרה היישר מתחת לאייפון 13 הסטנדרטי והאייפון 13 פרו כעת, כאשר שני אלו מגיעים עם מסכים בגודל 6.1 אינץ’. עם זאת, כעת נראה כי השמועות אודות ביטולה של סדרת המיני יוצרות יותר היגיון עקב ההשערה שאפל כנראה רוצה להפריד בין גרסאות המיני לגרסאות הדגל גם בשם וגם במחיר. את ה-iPhone SE הנוכחי אפל השיקה בתג מחיר של 399 דולר בלבד, מה שאפשר לה להציע אייפון עם חומרה מספקת למי שמחפש אייפון קטן שעושה את העבודה במחיר נגיש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים