רשמי: סדרת ה-Redmi Note 11 מגיעה לשוק הגלובלי בסוף החודש

Redmi Note 11 Teaser (תמונה: שיאומי) Redmi Note 11 Teaser (תמונה: שיאומי)

דרך ציוץ שפרסמה ברשת החברתית טוויטר, שיאומי חושפת כי כבר בסוף החודש הנוכחי ייערך אירוע הכרזה בו ייחשפו מכשירי ה-Redmi Note 11 המיועדים עבור השוק הבינלאומי. כידוע, המכשירים כבר הוכרזו ונמכרים באיזורים כמו סין והודו, אך עדיין לא הושקו באופן גלובלי ובעקבות כך גם תג המחיר שלהם אינו ידוע לשווקים כמו ישראל, שבה אנחנו עדיין מחזיקים בסדרת ה-Redmi Note 10.

החברה אינה חושפת דרך הטיזר כמה מכשירים בדיוק היא תציע לשוק הגלובלי, כשבסדרה כולה נוכל למצוא לא פחות מ-5 דגמים שונים, בזמן שאחד מהם כבר נמכר למעשה בארץ תחת השם Redmi 10, בעודו ממותג תחת השם Redmi Note 11 4G במדינות אחרות, מה שמותיר אותנו עם 4 דגמים רלוונטיים. בשעה שלא ניתן לקבוע כמה מכשירים יוכרזו, כן נוכל לאשר שאלו יהיו לפחות 2 מתוך ה-4 עקב כך ששיאומי כן מציינת שהיא תכריז על “סדרת ה-Redmi Note 11” ולא על מכשיר בודד.

Redmi Note 11 (תמונה: Xiaomi)
Redmi Note 11 (תמונה: Xiaomi)

מקורות מוסרים לגאדג’טי כי הסדרה צפויה להגיע גם לישראל בסוף החודש הנוכחי, מה שאומר שאירוע ההכרזה יפתח את השער למכירת המכשירים הכמעט מיידית בארץ. לעומת סדרת ה-Redmi Note 10, סדרת ה-Redmi Note 11 עוברת לעיצוב מלבני יותר, עם שיפור לרמקולים בשיתוף JBL, מהירות טעינה משודרגת במספר דגמים ושינויים לתצוגה שכעת בהירה יותר בהשוואה למספר דגמים קודמים.

דיווחים קודמים בנושא ההשקה הגלובלית טענו כי סדרת המכשירים המוזכרת תגיע אלינו עם מערכות שבבים מבית קוואלקום ולא מדיה-טק, מה שכנראה ישפיע גם על מחיריהם של המכשירים. עם זאת, בשעה שאנחנו לא יודעים את מחיריהם הגלובליים של הדגמים שיגיעו, אנחנו כן יודעים את מחירם הסיני, כשה-Redmi Note 11 מתחיל במחיר של כ-187 דולר, ה-Redmi Note 11 Pro מוצע החל מכ-281 דולר וה-Redmi Note 11 Pro Plus נמכר החל מכ-312 דולר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים