הוכרזה: Logitech G413 SE – מקלדת גיימינג מכאנית במבנה מינימליסטי

מקלדת הגיימינג Logitech G413 SE Mechanical Gaming Keyboard (מקור לוג'יטק) מקלדת הגיימינג Logitech G413 SE Mechanical Gaming Keyboard (מקור לוג’יטק)

חברת לוג’יטק (Logitech) הכריזה על מקלדת ה-Logitech G413 SE Mechanical Gaming Keyboard, ממותג הגיימינג Logitech G, מקלדת גיימינג מכאנית חוטית חדשה המגיעה בגרסה רגילה ו-“מלאה” ובגרסת TKL (ר”ת Tenkeyless) קומפקטית ללא פד מספרים המיועדת לגיימרים.

מקלדת ה-G413 SE וגם ה-G413 TKL SE מגיעות כגרסה החדשה של לוג’יטק למקלדת ה-G413 המכנית המקורית מ-2017, כאשר שתי הגרסאות מגיעות במבנה רזה ומנימליסטי עם “מקשים מרחפים” היושבים מעל גוף המקלדת, המגיע עם ציפוי אלומיניום 5052 תעופתי מוברש בצבע שחור.

שתי המקלדות מגיעות עם סוויצ’ים מכניים מסוג Tactile של לוגי’טק, המיועדים במיוחד לגיימרים המגיעים עם תאורה אחורית לבנה ותומכים ב-Anti Ghosting של עד 6 מקשים במקביל, כאשר עליהם אפשר למצוא מקשי PBT עמידים במיוחד לשימוש ממושך ללא שחיקה של הכפתורים.

מקלדת הגיימינג Logitech G413 SE Mechanical Gaming Keyboard (מקור לוג'יטק)
מקלדת הגיימינג Logitech G413 SE Mechanical Gaming Keyboard (מקור לוג’יטק)

מקלדת ה-Logitech G413 SE המכאנית צפויה להיות זמינה למכירה בישראל החל מחודש פברואר הקרוב, כאשר מחיר גרסת ה-G413 SE הרגילה יעמוד על 349 ש”ח ומחיר גרסת ה-G413 TKL SE יעמוד על 299 ש”ח.

תחום הגיימינג וה-eSport התפתח מאוד בשנים האחרונות גם בארץ, כאשר גיימרים מתחילים ומקצועיים יצרו נישה יעודית בתחום הציוד ההיקפי עם פתרונות יעודיים שנועדו לתת להם כל יתרון אפשרי במהלך המשחק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים